فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

LG

لباسشویی الجی
ماشین لباسشویی ال جی
ماشین لباسشویی lg

دسته بندی خدمات

ارور لباسشویی ال جی درب از بالا

ماشین لباسشویی ال جی درب از بالا یکی از محصولات محبوب و پرفروش در بازار است.همانطور که در همه دستگاه‌های الکترونیکی،ممکن خطا یا ارور اتفاق بیافتد  لباسشویی ال جی نیز  با خطاها و ارورهایی مواجه میشود که می‌تواند عملکرد آن‌ را تحت تاثیر قرار دهد. در این راهنما، به بررسی رایج‌ترین خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از بالا میپردازیم .

نمایندگی لباسشویی الجی

ما به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی لباسشویی الجی در تهران ، با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه ، کلیه خدمات تعمیرات را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات قطعات و محصولات لباسشویی برند ال جی می باشید می توانید از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی لباسشویی الجی در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ، موجود در وب سایت با ما تماس بگیرید  تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان راهنمایی کنند .

تعمیر لباسشویی الجی

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان البرز سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی ال جی

شعبات نمایندگی ال جی

 شمال: 02126121236

 غرب: 02144355988

 شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

 شمال: 02126121236

غرب: 02144355988

شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

نمایندگی لباسشویی الجی در تهران

با ارائه خدمات تخصصی و فوری در هفت روز هفته و 24 ساعته حتی ایام تعطیل به دلیل اهمیت لباسشویی در خانه و مسایل بهداشتی و نظافتی ، امکان تعمیر انواع لباسشویی الجی را فراهم می کند. دریافت خدمات تعمیر با خیالی آسوده از نمایندگی لباسشویی  الجی lg در استان تهران ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سال های سال از لباسشویی  خودتان استفاده کنید. و از زندگی لذت ببرید لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز لباسشویی ال جی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

نمایندگی لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی در اوج کیفیت قرار داشته و اعتماد کافی را بین مخاطبان ایجاد کرده اند. اما از آنجا که مشکل در کمین هر وسیله برقی است، لباسشویی الجی هم گاهی به مشکل دچار می گردد. برای راحتی در عیب یابی این مشکلات ، کارخانه سازنده این مشکلات را به شکل کدهای خطا یا ارور لباسشویی ال جی بروی صفحه نمایش لباسشویی به صورت ترکیب از حروف انگلیسی و اعداد انگلیسی نشان میدهد در زیر به تعدادی از این خطا ها و ارور در لباسشویی الجی اشاره میکنیم.

نمایندگی لباسشویی الجی

ارور الجی lg

ارور ال جی lg 

ارور ال جی در ماشین لباسشویی یکی از مشکلات رایج است که ممکن است در هنگام استفاده از دستگاه به وجود آید. این ارور معمولاً به مشکلات مربوط به سیستم الکترونیکی یا عملکرد دستگاه اشاره دارد. برای رفع این خطا ها و ارور ماشین لباسشویی ال جی، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید.

1- مطمئن شوید که تمام اتصالات الکتریکی و کابل‌ها به درستی وصل شده‌اند

2- گاهی اوقات، ارورها در دستگاه به دلایل فنی کوچکی رخ می‌دهند. در این صورت، می‌توانید دستگاه را خاموش کرده و بعد از چند دقیقه دوباره روشن کنید

3- در صورتی که اقدامات قبلی نتیجه ندهند، می‌توانید دستگاه را به حالت کارخانه بازنشانی کنید.

4- تماس با خدمات پس از فروش:

اگر با انجام اقدامات فوق همچنان با خطا و ارور لباسشویی ال جی مواجه هستید، بهتر است با مرکز خدمات ال جی تعمیر فوری تماس بگیرید. تکنسین‌های ماهر می‌توانند مشکل را تشخیص دهند و راه‌حل مناسب را ارائه دهند.

لیست کدخطا و ارور لباسشویی الجی درب از بالا

در زیر لیست کدخطا و ارور لباسشویی ال جی درب از بالا که به صورت رایج روی صفحه نمایش لباسشویی نمایان میشود را آورده‌ایم:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی E1:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی UE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی OE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی LE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی PE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی DE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی FE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی LE1:

ارور لباسشویی ال جی درب از بالا

در صورتی که با ارور لباسشویی ال جی درب از بالا  مواجه شوید، این ارور یا خطاها ممکن است به شما اطلاع دهند که در سیستم شستشوی لباسشویی ال جی مشکلی وجود دارد. این خطاها معمولاً توسط صفحه نمایش دستگاه یا با چراغ‌های نشانگر روی دستگاه نمایش داده می‌شوند. خطاها یا ارور لباسشویی الجی درب از بالا می‌توانند نشان دهنده مشکلات مختلفی باشند از جمله:

خطاهای مربوط به آب

ارور های مربوط به مواد شوینده

ارور های مربوط به موتور و سیستم حرکتی

ارور های مربوط به سنسورها و بخش الکترونیک

خرابی و ایرادات رایج لباسشویی الجی درب از بالا

علل خرابی لباسشویی

علل اصلی آسیب ، مشکلات و خرابی و ایرادات رایج  لباسشویی الجی درب از بالا به طور معمول مربوط به تخلیه نشدن آب داخل لباسشویی ، قطعی  دسته سیم ها یا آبگیری اضافی یا جمع شدن آب تمیز درزمان خاموش بودن لباسشویی  ناشی از معیوب بودن شیر برقی لباسشویی میباشد. که معمولا به صورت خطا یا ارور روی صفحه نمایش لباسشویی ظاهر میشود.

برای عیب یابی 3 مشکل اصلی لباسشویی ال جی درب از بالا  به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این راهنما برای ارور لباسشویی ال جی مدل های زیر کاربرد دارد:

RLM20K،WD10271BD،WD11275BD،WD13276BDM،

WD90282BD،WM2233HW،WM2277HS،WM2301HR،

  WM2301HW،WM2455HG،WM2455HW،WM2455HW/00،

WM2487HRMA/00،WM2487HWMA/00،

WM2496HSM،WM2496HWM/00،WM2688HNM،WM2688HWMA/00،

WM3070HWA،WM3470HVA، WM3470HWA

آب لباسشویی الجی تخلیه نمی شود؟!!!

گاهی ممکن است با این مشکل روبرو شویم که اب لباسشویی الجی تخلیه نمیشود ، و با خطا یا ارور  لباسشویی ال جی OE مواجه شویم  این ارور  به دلیل خرابی  پمپ تخلیه میباشد . طول عمر پمپ تخلیه معمولا بین 4-6 سال میباشد که بعد ازاین مدت مستهلک می شود. درصورت خرابی پمپ تخلیه ، احتمالا متوجه  سر و صدای بیش از حد معمول از پمپ  می شوید.

همچنین پروانه های پمپ تخلیه نیز ممکن است آسیب ببینند و عملکرد صحیح پمپ را متوقف کنند.

دسترسی به پمپ تخلیه به نوع لباسشویی و مدل آن بستگی دارد. برای نحوه تست و تعمیر پمپ تخلیه به مقاله مربوط به اب لباسشویی تخلیه نمی شود مراجعه کنید

توجه :این مقالات صرفا جهت اشنایی با مشکل لباسشویی است در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا یا ارور با نمایندگی لباسشویی الجی تماس بگیرید.

ارور یا خطاهای مربوط به موتور و سیستم حرکتی ودسته سیم:

ارور یا خطاهای مربوط به موتور و سیتم حرکتی و دسته سیم به شکل خطا یا ارو لباسشویی الجی E5وE6  روی صفحه نمایش ظاهر میشود ، یکی دیگر از مشکلات معمول لباسشویی الجی  پارگی چند سیم در دسته سیم موتور لباسشویی الجی  ، به دلیل لرزش ماشین لباسشویی می باشد. این مشکل معمولاً درزمان چرخش موتور و دیگ لباسشویی باعث ایجادصداهای غیرعادی میشود. 

عدم اتصال یا قطعی دسته سیم موتور یا سیم سنسور موقعیت می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در ارتباط بین برد کنترل و موتور شود و به صورت اررو یا خطا موتور لباسشویی الجی ظاهر شود

توجه :این مقالات صرفا جهت اطلاعات عمومی است در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل با نمایندگی لباسشویی الجی تماس بگیرید.

نشتی آب یا پر شدن بیش از حد آب لباسشویی الجی :

یکی دیگر از مشکلات رایج در لباسشویی ال جی خرابی شیربرقی آب ورودی لباسشویی که به صورت نشتی اب یا پرشدن بیش از حد اب لباسشویی الجی نمایان میشود.که به صورت ارور لباسشویی الجی E1 و E2 روی صفحه نمایش لباسشویی نمایان میشود.

دریچه لاستیکی شیر برقی ممکن است به دلیل تجمع رسوبات کلسیمی یا در اثر استهلاک یا فاسد شدن معیوب شود.احتمالاً مشکلی در شیر برقی آب ورودی وجود دارد. شیر ورودی آب را می توان به صورت ظاهری از نظر آسیب بررسی کرد. اگر شیر برقی  ورودی آب معیوب است، به جای تلاش برای تعمیر، باید آن را تعویض کرد. برای نحوه تست و تعمیر شیربرقی ورودی اب لباسشویی الجی میتوانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید

توجه :این مقالات صرفا جهت اطلاعات عمومی است در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و کد خطا لباسشویی ال جی با نمایندگی لباسشویی الجی تماس بگیرید.

مراحل تعمیر لباسشویی ال جی

مراحل تعمیر لباسشویی ال جی به شرح زیر میباشد:
  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر لباسشویی ال جی در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود.
  • با توجه به ارور لباسشویی ال جی مشکل و بررسی های فنی صورت گرفته و دلیل بروز کد خطا لباسشویی ال جی  تشخیص داده می شود.
  • تشخیص عیب وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل لباسشویی الجی  lg، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی الجی تهیه می شوند و یا در صورت امکان تعمیر خواهند شد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر فوری

در سال های اخیر شرکت های مختلفی در حوزه خدمات تعمیر لوازم خانگی الجی در تهران شروع به کار کرده اند. اما ارائه خدمات تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار هر کدام از این شرکت ها نیست. تعمیر فوری به عنوان نمایندگی الجی در تهران، خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می کند. این خدمات کاملا اصولی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند شد. بنابراین ، با دریافت خدمات از تعمیر فوری، مشکل هر یک از انواع لوازم خانگی ال جی را برطرف کرد و مجددا از این وسایل استفاده نمود.

هزینه ی تعمیر لباسشویی ال جی

دستمزد و هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی ، بستگی به ارور لباسشویی ال جی و عوامل مختلف دارد و این موضوع ایجاب می کند که قبل از انجام مراحل تعمیر، در مورد قیمت و هزینه تعمیر اطلاعات کسب کنید.  مجموعه تعمیر فوری ، نمایندگی لباسشویی الجی  lg با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت طبق تعرفه اصناف به مشتریان ارائه می شود. البته در صورتی که نیاز به تعویض قطعات و لوازم  باشد، احتمال اینکه هزینه تعمیر بالاتر باشد ، وجود خواهد داشت. در این صورت تکنسین های تعمیر این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر انجام شود. لطفا برای اطلاع از هزینه های تعمیر لباسشویی الجی باکارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

خدمات تعمیر نمایندگی یخجال فریزر الجی

خدمات تعمیر لباسشویی ال جی تهران

آیا به دنبال دریافت خدمات تعمیر لباسشویی الجی تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری  کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات لوازم خانگی الجی را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه الجی در منزل شما است.
پس اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی لوازم خانگی برای تعمیر را ندارید، روی ما حساب کنید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت لوازم خانه و اشپزخانه شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه  حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.

شماره تلفن تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی درب از بالا

شماره تلفن تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی درب از بالا  در  تمامی نقاط استان تهران به تفکیک مناطق  شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران و جنوب تهران به قرار زیر میباشد . بنابراین ، تمامی ساکنان و همشهریان به تفکیک مناطق شهرداری  منطقه 1 تهران،منطقه 2 تهران،منطقه 3 تهران،منطقه 4 تهران،منطقه 5 تهران،منطقه 6 تهران، منطقه 7 تهران،منطقه 8 تهران،منطقه 9 تهران،منطقه 10 تهران،منطقه 11 تهران،منطقه 12 تهران،منطقه 13 تهران،منطقه 14 تهران،منطقه 15 تهران، منطقه 16 تهران،منطقه 17 تهران،منطقه 18 تهران،منطقه 19 تهران،منطقه 20 تهران،منطقه 21 تهران،منطقه 22 تهران، می توانند برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی الجی در تهران ، با مجموعه تعمیر فوری در ارتباط باشند . برای تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی ،کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت با ما در تماس باشید . در نظر داشته باشید که شماره تماس نمایندگی الجی برای هر یک از بخش های تهران متفاوت است . بنابراین ، بر اساس محدوده مورد نظر خود اقدام به تماس با نمایندگی ال جی نمایید.و یا از طریق ثبت مشخصات در فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از بالا

لیست کامل کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از بالا  ممکن است در مدل های مختلف لباسشویی متفاوت باشد. برای رفع دقیق مشکلات با ما تماس بگیرید تا  لیست کاملی از کد خطا و ارور ماشین لباسشویی ال جی را به تفکیک تیپ ساخت کد خطا و ارور لباسشویی درب از بالای ال جی ،کد خطا و ارور لباسشویی درب ازجلو ال جی،کد خطا و ارور لباسشویی و خشک کن صدردصد  ال جی،کد خطا و ارور لباسشویی وخشک کن ال جی در اختیار شما قرار دهیم.در زیر این خطاها و ارور ها به تفکیک نوشته شده است.

لباسشویی درب از جلو

front loader lg

ارور یا  خطا در لباسشویی های درب از جلو الجی 

لباسشویی درب ازبالا

top loader lg

ارور یا  خطا در لباسشویی های درب از بالا الجی 

لباسشویی و خشک کن الجی

washer&dryer lg

ارور یا  خطا در لباسشویی و خشک کن الجی 

لباسشویی و مینی واش الجی

twin wash lg

ارور یا  خطا در لباسشویی و مینی واش  الجی 

لیست کدخطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از بالا 

کدهای خطا یا error در نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی درب از بالا شما را از مشکلات احتمالی دستگاهتان آگاه می کند. اکثر مشکلات کد را می توان به راحتی با انجام چند مرحله عیب یابی ساده حل کرد.

باید توجه داشت این کد خطاها به صورت کلی ایرادات را مشخص میکنند و برای بررسی دقیق و تعمیر لباسشویی الجی احتیاج به کمک گرفتن از تکنسین های متخصص میباشد.کدهای خطا در چهار مدل لباسشویی درب از بالا ، لباسشویی درب از جلو ، لباسشویی و خشکن کن ، لباسشویی و مینی واش الجی معانی مختلفی دارد که لیست کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی  به صورت مجزا در ادامه مطلب آورده شده است . برای اطلاعات بیشتر درباره ارورها و یا کد خطاهای نمایش داده شده روی دستگاه شما  و رفع عیب با نمایندگی لباسشویی الجی تماس حاصل نمایید.

top loade washer

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از بالا LG

ارور CL لباسشویی الجی
ارور OE لباسشویی الجی
ارور 1E لباسشویی الجی
ارور CE لباسشویی الجی
ارور dL لباسشویی الجی
ارور tcL لباسشویی الجی
ارور Sud لباسشویی الجی
ارور FE لباسشویی الجی
ارور PF لباسشویی الجی
ارور CL لباسشویی الجی
ارور OE لباسشویی الجی
ارور 1E لباسشویی الجی
ارور CE لباسشویی الجی
ارور dL لباسشویی الجی
ارور tcL لباسشویی الجی
ارور Sud لباسشویی الجی
ارور FE لباسشویی الجی
ارور PF لباسشویی الجی

خطا یا ارور لباسشویی ال جی OE درب از بالا

کد خطا یا ارور لباسشویی الجی OE درب از بالا نشان می دهد که ماشین لباسشویی در تخلیه آب با مشکل مواجه است. اگر ماشین لباسشویی نتواند آب را در مدت 13 دقیقه تخلیه کند، این خطا نمایش داده می شود.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی  OE درب از بالا را برطرف کرد :

 شلنگ تخلیه را بررسی کنید.

لباسشویی را به اندازه کافی از دیوار دور کنید تا بررسی کنید که شلنگ تخلیه خم نشده باشد، گرفتگی نداشته باشد یا بین پشت لباسشویی و دیوار گیر نکرده باشد. برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.اگر همچنان کد  خطا پابرجا بود ، شما نیاز به  یک تکنسین  مجرب برای  بررسی بیشتر  لباسشویی و رفع مشکل دارید . برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی IE درب از بالا

اگر کد خطای یا ارور  لباسشویی ال جی IE درب از بالا ، در صفحه نمایش ماشین لباسشویی  خود مشاهده می کنید، این نشان می دهد که ماشین لباسشویی قادر به پر شدن از آب نیست.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی  IE درب از بالا را برطرف کرد ؟

شیلنگ های ورودی را از نظر پیچ خوردگی یا آسیب بررسی کنید.

هر گونه پیچ خوردگی که ممکن است در مسیر شیلنگ آب وجود داشته باشد را صاف کنید. اگر شیلنگ های ورودی آسیب دیده باشند، باید تعویض شوند. برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی IE درب از بالا  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.درصورت رفع نشدن  مشکل و مشاهده مجدد ارور یا خطای IE برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور  لباسشویی  الجی UE درب از بالا

کد خطا یا ارور لباسشویی الجی UE درب از بالا مربوط به عدم تعادل لباس‌ها داخل درام  لباسشویی می‌باشد.

 

ارور ub لباسشویی الجی درب از بالا

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی را برطرف کرد؟ 

کد uE/UE/Ub نشان می‌دهد که لباسشویی در تلاش است تا بار را متعادل کند، که ممکن است ناشی از تراز نشدن صحیح دستگاه یا هم اندازه یا هم وزن نبودن لباس ها مثل تی شرت و حوله  باشد.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.درصورتی که دوباره خطا  روی صفحه نمایش نشان داده می شود برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی CL درب از بالا

کد خطایا ارور  لباسشویی ال جی CL مربوط به قفل کودک ماشین لباسشویی ال جی می‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی CL درب از بالا را برطرف کرد؟ 

نمایش ارور CL به معنی فعال بودن قابلیت قفل کودک دستگاه می‌باشد؛ قفل کودک برای جلوگیری از تغییر وضعیت تنظیمات و یا راه اندازی ماشین لباسشویی توسط کودکان می‌باشد.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  CL درب از بالا به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.در صورت عدم  رفع عیب ، نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

 کدخطا یا ارور لباسشویی ال جی LE درب از بالا 

کد خطا  یا ارور لباسشویی ال جی LE  درب از بالا مربوط به ایرادات موتور می باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی را برطرف کرد؟ 

علت بروز ارور یا پیغام  خطای LE درماشین لباسشویی ، ایرادات سیم کشی موتور ، روتور و … می‌باشد.

در یک نگاه زمانی که دیگ لباسشویی  نتواند بچرخد یک کد خطای   LE  نمایش داده می شود. کد خطا نشان می دهد که موتورنمی تواند به درستی کار کند زیرا ماشین لباسشویی را بیش از حد مجاز پر کرده اید یا جسم خارجی در دیگ گیر کرده است.

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید. اگر ماشین لباسشویی شما همچنان کد خطا را نمایش می دهد، سیم برق را جدا کرده ، برای رفع عیب و تعمیرات ، نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی tcL درب  از بالا  

پیغام خطا یا ارور لباسشویی ال جی tcL در درب از بالا به این معنی است که زمان اجرای برنامه تمیز کردن وان یا دیگ لباسشویی  فرا رسیده است.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی را برطرف کرد؟ 

پیام tCL ممکن است برای چند بار ظاهر شود. اجرای ماهانه Tub Clean با تمیز نگه داشتن اجزای داخلی لباسشویی از این امر جلوگیری می کند.برای اطلاع و رفع عیب خطا با ارور لباسشویی ال جی  tcl به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.درصورت پابرجا ماندن خطا برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی Ub درب از بالای

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی Ub  درب از بالا مربوط به عدم تعادل لباس‌ها داخل درام  لباسشویی می‌باشد.

 

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی ub درب از بالا را برطرف کرد؟ 

علل به وجود آمدن ارور ماشین لباسشویی ال جی ub  درب از بالا

  • حجم بار داخل درام ماشین لباسشویی
  • مقدار و اندازه سایز لباس‌ها
  • انتخاب برنامه‌ی نا مناسب
  • ایرادات مربوط به موتور و برد لباسشویی

 

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی ub درب از بالا به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.در صورت عدم رفع ایراد نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور   لباسشویی ال جی CE درب از بالا   

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی CE درب از بالا مربوط به ایرادات موتور می‌باشد.

اگر سرعت چرخش  پروانه ، کف دیگ یا درام لباسشویی درب از بالا در عرض مدت  3 دقیقه یا 6 بار تلاش ، به 20 دور در دقیقه  نرسد، کد خطای CE نمایش داده می شود.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی CE درب از بالا را برطرف کرد؟ 

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  CE  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید. این کد خطا به ایرادات مربوط به موتور، سیم کشی ، اتصالات کانتکتور ها وپروانه کف دیگ لباسشویی میباشد. در صورت پابرجا ماندن مشکل، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی Sud درب از بالا

علت بروز  خطا یا ارور لباسشویی ال جی Sud درب از بالا  ریختن بیش از حد مواد شوینده داخل محفظه مواد شوینده می‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی Sud را برطرف کرد؟ 

اقدامات پیشگیرانه :بیشتر از مقدار توصیه شده توسط  شرکت سازنده از مواد شوینده  استفاده نکنید.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی SUd  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.چنانچه ارور sud همچنان پابرجا ماند برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی های بیشتر از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی d3 درب از بالا

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی d3 درب از بالا در نتیجه خرابی کوپلینگ موتور و پراونه کف لباسشویی میباشد

ارور d3

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی d3 را برطرف کرد؟ 

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی d3 به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی الجی dL درب از بالا 

خطا یا ارور لباسشویی الجی dL درب از بالا نشان می دهد که سوئیچ قفل درب به درستی کار نمی کند. دلایل احتمالی وجود دارد که می تواند منجر به نمایش این کد شود، مانند: گیرکردن یک وسیله یا چیزی بین درب

ارور dl

 

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی dL درب از بالا را برطرف کرد؟ 

برای رفع این مشکل:

موارد مانع قفل شدن  را حذف کنید درصورتی که دوباره این کد خطا نمایان شود میتواند به دلیل موارد زیر باشد

سوئیچ درب خراب است.

خود قفل درب آسیب دیده است

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی dL درب ازبالا به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.توجه داشته باشید اگر کد خطای dL ادامه یابد،برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی dr درب از بالا  

خطا یا ارور لباسشویی ال جی dr درب از بالا ، یک خطا نیست .این کد نشان می دهد که مدت  زمان  اماده  به کار دستگاه به پایان رسیده است و به طور خودکار آب دستگاه را تخلیه می کند.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی dr درب از بالا را برطرف کرد؟ 

این کد ممکن است در هر یک از این دو موقعیت نمایان شود :

اگر دستگاه در طول برنامه شستشو متوقف شود و بدون از سرگیری مجدد همان برنامه به مدت 8 دقیقه درحالت انتظار بماند.

اگر دستگاه روشن باشد و بدون شروع برنامه به مدت 4 دقیقه درحالت انتظار بماند.

در هر دو مورد، DR برای مشخص کردن عملکرد لباسشویی ، نمایش داده می شود.

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی dr درب از بالا به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.توجه داشته باشید اگر کد خطای dr ادامه یابد،برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی FE درب از بالا

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی FE زمانی نمایان می‌شود که آب وارد شده داخل ماشین بیش از حد معمول باشد.و در حین خاموش بودن دستگاه ، ممکن است داخل دیگ لباسشویی با آب  تمیز پر شود.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی FE درب ازبالا را برطرف کرد؟ 

علت بروز ارور یا پیغام FE در ماشین لباسشویی ال جی ایرادات ،برد الکترونیک ، شیر برقی، هیدرواستات  و … می‌باشد.

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید. آب ورودی به لباسشویی را قطع کنید هم آب سرد هم آب گرم ، یک برنامه  برای تخلیه آب یا spin only  (فقط خشک کن ) را انجام دهید تا آب اضافی تخلیه شود، سپس دستگاه را از برق بکشید تا سرویس به محل اعزام شود. اگر کد خطای FE  همچنان باقی بماند برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی PE درب از بالا

خطا یا ارور لباسشویی ال جی PE درب از بالا  مربوط به ایراد درسنسور سطح آب می‌باشد.

علت بروز ارور یا پیغام PE در ماشین لباسشویی  میتواند مربوط به خرابی برد الکترونیکی دستگاه ، هیدروستات ، اتصالات کانکتورها  و سیم کشی و … ‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی PE را برطرف کرد؟ 

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی PE  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید

برای رفع مشکل ارور PE  میتوانید ده ثانیه دوشاخه  لباسشویی را از برق کشیده و دوباره به برق وصل کنید و لباسشویی را راه اندازی کنید. اگرکد خطا یا ارور PE  همچنان باقی بماند ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی PF  درب از بالا

کد خطا یا ارور یا ارور لباسشویی ال جی PF  درب از بالا مربوط به ایرادات برق می‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی PF را برطرف کرد؟ 

علت به وجود آمدن ارور  ماشین لباسشویی ال جی PF  می‌تواند موارد زیر باشد :

قطع و وصل شدن جریان برق منزل

ایراد محافظ برق یا سه راهی برق

ایرادات برق ماشین لباسشویی

برای اطلاع و رفع عیب ارور ماشین لباسشویی ال جی PF به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

اگر کد خطای PF   همچنان باقی بماند، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی الجی tE درب از بالا

کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی tE درب از بالا  مربوط  به خرابی  مجموعه  گرمایشی آب  داخل دیگ لباسشویی می باشد.

 

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی tE  درب از بالا را برطرف کرد؟ 

علت بروز کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی tE ایراد سنسور ترمیستور، هیتر، سیم کشی و … می‌باشد.

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

اگر کد خطای tE   همچنان باقی بماند، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی E6 درب از بالا

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی  E6 درب از بالا مربوط به خطای کلاچ است. این خطا زمانی رخ می دهد که یک سکه یا یک جسم خارجی بین پروانه کف و وان گیر کرده باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی E6 را برطرف کرد؟ 

برای رفع این مشکل:

تمام وسایل داخل وان یا دیگ لباسشویی را بردارید.

به داخل ماشین لباسشویی نگاه کنید و آن را بررسی کنید.

درز بین کف وان و پروانه گرداننده آب را بررسی کنید تا ببینید آیا مواردی مانند سکه، زیپ یا گیره ، کاغذ در آنجا گیر کرده است یا خیر.

اگر موردی پیدا شد، آن را با استفاده از یک انبردست بردارید.

برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی E6 به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید اگر کد خطای E6 ادامه داشت، شیر آب را ببندید. و لباسشویی را از برق بکشید، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطای یا ارور لباسشویی ال جی dE درب از بالا 

خطا یا ارور لباسشویی ال جی dE درب از بالا به این معنی است که لباسشویی قادر به قفل کردن درب  نیست.

در نتیجه ممکن است  کد خطای dE1  یا کد خطای dE2 رخ بدهد :

کد خطای dE1 نشان می دهد که درب  به درستی بسته نشده است.

برای رفع این مشکل:

به عنوان تلاشی برای پاک کردن  این کد خطا ، درب لباسشویی را باز و دوباره ببندید.

کد خطای dE2 نشان می دهد که درب  بسته است، اما قفل نیست.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی dE را برطرف کرد؟ 

برای رفع این مشکل:

ماشین لباسشویی را خاموش کنید.درب  را باز کنید. برنامه شستشو را دوباره تکرارکنید.درب  را محکم ببندید.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

درصورت پابرجا ماندن خطا برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

امتیاز