فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

LG

لباسشویی الجی
ماشین لباسشویی ال جی
ماشین لباسشویی lg

دسته بندی خدمات

ارور لباسشویی ال جی درب ازجلو

ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  یکی از محصولات محبوب و پرفروش در بازار است.همانطور که در همه دستگاه‌های الکترونیکی،ممکن خطا یا ارور اتفاق بیافتد  لباسشویی ال جی نیز با خطاها و ارورهایی مواجه میشود که می‌تواند عملکرد آن‌ را تحت تاثیر قرار دهد. در این راهنما، به بررسی رایج‌ترین خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو میپردازیم .

نمایندگی لباسشویی الجی

ما به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی لباسشویی الجی در تهران ، با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه ، کلیه خدمات تعمیرات را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات قطعات و محصولات لباسشویی برند ال جی می باشید می توانید از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی لباسشویی الجی در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ، موجود در وب سایت با ما تماس بگیرید  تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان راهنمایی کنند .

تعمیر لباسشویی الجی

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان البرز سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی ال جی

شعبات نمایندگی ال جی

 شمال: 02126121236

 غرب: 02144355988

 شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

 شمال: 02126121236

غرب: 02144355988

شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

نمایندگی لباسشویی الجی در تهران

نمایندگی لباسشویی الجی در تهران با ارائه خدمات تخصصی و فوری در هفت روز هفته و 24 ساعته حتی ایام تعطیل به دلیل اهمیت لباسشویی در خانه و مسایل بهداشتی و نظافتی ، امکان تعمیر انواع لباسشویی الجی را فراهم می کند. دریافت خدمات تعمیر با خیالی آسوده از نمایندگی لباسشویی  الجی lg در استان تهران ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سال های سال از لباسشویی  خودتان استفاده کنید. و از زندگی لذت ببرید لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز لباسشویی ال جی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

نمایندگی لباسشویی ال جی

لباسشویی ال جی در اوج کیفیت قرار داشته و اعتماد کافی را بین مخاطبان ایجاد کرده اند. اما از آنجا که مشکل در کمین هر وسیله برقی است، لباسشویی  هم گاهی به مشکل دچار می گردد. برای راحتی در عیب یابی مشکلات ، کارخانه سازنده این مشکلات را به شکل کدهای خطا یا ارور لباسشویی ال جی بروی صفحه نمایش لباسشویی به صورت ترکیب از حروف انگلیسی و اعداد انگلیسی نشان میدهد در زیر به تعدادی از این خطا ها و ارور در لباسشویی الجی اشاره میکنیم.بهتراست برای رفع عیب و مشاوره و حل مشکلات و خرابی لباسشویی از نمایندگی لباسشویی ال جی  کمک بخواهید.

نمایندگی لباسشویی الجی

ارور الجی lg

ارور ال جی lg 

ارور ال جی در ماشین لباسشویی یکی از مشکلات رایج است که ممکن است در هنگام استفاده از دستگاه به وجود آید. این ارور معمولاً به مشکلات مربوط به سیستم الکترونیکی یا عملکرد دستگاه اشاره دارد. برای رفع این خطا ها و ارور ماشین لباسشویی ال جی، می‌توانید اقدامات زیر را انجام دهید.

1- مطمئن شوید که تمام اتصالات الکتریکی و کابل‌ها به درستی وصل شده‌اند

2- گاهی اوقات، ارورها در دستگاه به دلایل فنی کوچکی رخ می‌دهند. در این صورت، می‌توانید دستگاه را خاموش کرده و بعد از چند دقیقه دوباره روشن کنید

3- در صورتی که اقدامات قبلی نتیجه ندهند، می‌توانید دستگاه را به حالت کارخانه بازنشانی کنید.

4- تماس با خدمات پس از فروش:

اگر با انجام اقدامات فوق همچنان با خطا و ارور لباسشویی ال جی مواجه هستید، بهتر است با مرکز خدمات ال جی تعمیر فوری تماس بگیرید. تکنسین‌های ماهر می‌توانند مشکل را تشخیص دهند و راه‌حل مناسب را ارائه دهند.

لیست کدخطا و ارور لباسشویی الجی درب از جلو

در زیر لیست کدخطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو که به صورت رایج روی صفحه نمایش لباسشویی نمایان میشود را آورده‌ایم:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو E1:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو UE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو OE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو LE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو PE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو DE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو FE:

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی درب از جلو LE1:

ارور لباسشویی ال جی درب از جلو

در صورتی که با ارور لباسشویی ال جی درب از جلو مواجه شوید، این ارور یا خطاها ممکن است به شما اطلاع دهند که در سیستم شستشوی لباسشویی ال جی درب از جلو مشکلی وجود دارد. این خطاها معمولاً توسط صفحه نمایش دستگاه یا با چراغ‌های نشانگر روی دستگاه نمایش داده می‌شوند. خطاها یا ارور لباسشویی الجی درب از جلو می‌توانند نشان دهنده مشکلات مختلفی باشند از جمله:

خطاهای مربوط به آب

ارور های مربوط به مواد شوینده

ارور های مربوط به موتور و سیستم حرکتی

ارور های مربوط به سنسورها و بخش الکترونیک

خرابی و ایرادات رایج لباسشویی الجی درب از جلو

علل اصلی آسیب ، مشکلات و خرابی و ایرادات رایج  لباسشویی الجی درب از جلو به طور معمول مربوط به تخلیه نشدن آب داخل لباسشویی ، قطعی  دسته سیم ها یا آبگیری اضافی یا جمع شدن آب تمیز درزمان خاموش بودن لباسشویی  ناشی از معیوب بودن شیر برقی لباسشویی میباشد. که معمولا به صورت خطا یا ارور روی صفحه نمایش لباسشویی ظاهر میشود.

برای عیب یابی 3 مشکل اصلی لباسشویی ال جی درب از جلو به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این راهنما برای ارور لباسشویی ال جی درب از جلو مدل های زیر کاربرد دارد:

RLM20K،WD10271BD،WD11275BD،WD13276BDM،

WD90282BD،WM2233HW،WM2277HS،WM2301HR،

  WM2301HW،WM2455HG،WM2455HW،WM2455HW/00،

WM2487HRMA/00،WM2487HWMA/00،

WM2496HSM،WM2496HWM/00،WM2688HNM،WM2688HWMA/00،

WM3070HWA،WM3470HVA، WM3470HWA

آب لباسشویی الجی تخلیه نمی شود؟!!!

گاهی ممکن است با این مشکل روبرو شویم که اب لباسشویی الجی تخلیه نمیشود ، و با خطا یا ارور  لباسشویی ال جی OE مواجه شویم  این ارور  به دلیل خرابی  پمپ تخلیه میباشد . طول عمر پمپ تخلیه معمولا بین 4-6 سال میباشد که بعد ازاین مدت مستهلک می شود. درصورت خرابی پمپ تخلیه ، احتمالا متوجه  سر و صدای بیش از حد معمول از پمپ  می شوید.

همچنین پروانه های پمپ تخلیه نیز ممکن است آسیب ببینند و عملکرد صحیح پمپ را متوقف کنند.

دسترسی به پمپ تخلیه به نوع لباسشویی و مدل آن بستگی دارد. برای نحوه تست و تعمیر پمپ تخلیه به مقاله مربوط به اب لباسشویی تخلیه نمی شود مراجعه کنید

توجه :این مقالات صرفا جهت اشنایی با مشکل لباسشویی است در صورت مواجه شدن با هرگونه خطا یا ارور با نمایندگی لباسشویی الجی تماس بگیرید.

ارور یا خطاهای مربوط به موتور و سیستم حرکتی ودسته سیم:

ارور یا خطاهای مربوط به موتور و سیتم حرکتی و دسته سیم به شکل خطا یا ارو لباسشویی الجی E5وE6  روی صفحه نمایش ظاهر میشود ، یکی دیگر از مشکلات معمول لباسشویی الجی  پارگی چند سیم در دسته سیم موتور لباسشویی الجی  ، به دلیل لرزش ماشین لباسشویی می باشد. این مشکل معمولاً درزمان چرخش موتور و دیگ لباسشویی باعث ایجادصداهای غیرعادی میشود. 

عدم اتصال یا قطعی دسته سیم موتور یا سیم سنسور موقعیت می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در ارتباط بین برد کنترل و موتور شود و به صورت اررو یا خطا موتور لباسشویی الجی ظاهر شود

توجه :این مقالات صرفا جهت اطلاعات عمومی است در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل با نمایندگی لباسشویی الجی تماس بگیرید.

نشتی آب یا پر شدن بیش از حد آب لباسشویی الجی :

یکی دیگر از مشکلات رایج در لباسشویی ال جی خرابی شیربرقی آب ورودی لباسشویی که به صورت نشتی اب یا پرشدن بیش از حد اب لباسشویی الجی نمایان میشود.که به صورت ارور لباسشویی الجی E1 و E2 روی صفحه نمایش لباسشویی نمایان میشود.

دریچه لاستیکی شیر برقی ممکن است به دلیل تجمع رسوبات کلسیمی یا در اثر استهلاک یا فاسد شدن معیوب شود.احتمالاً مشکلی در شیر برقی آب ورودی وجود دارد. شیر ورودی آب را می توان به صورت ظاهری از نظر آسیب بررسی کرد. اگر شیر برقی  ورودی آب معیوب است، به جای تلاش برای تعمیر، باید آن را تعویض کرد. برای نحوه تست و تعمیر شیربرقی ورودی اب لباسشویی الجی میتوانید به مقاله مربوط به آن مراجعه کنید

توجه :این مقالات صرفا جهت اطلاعات عمومی است در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل و کد خطا لباسشویی ال جی با نمایندگی لباسشویی الجی تماس بگیرید.

مراحل تعمیر لباسشویی ال جی

مراحل تعمیر لباسشویی ال جی به شرح زیر میباشد:

  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر لباسشویی ال جی در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود.
  • با توجه به ارور لباسشویی ال جی مشکل و بررسی های فنی صورت گرفته و دلیل بروز کد خطا لباسشویی ال جی  تشخیص داده می شود.
  • تشخیص عیب وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل لباسشویی الجی  lg، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی الجی تهیه می شوند و یا در صورت امکان تعمیر خواهند شد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر فوری

در سال های اخیر شرکت های مختلفی در حوزه خدمات تعمیر لوازم خانگی الجی در تهران شروع به کار کرده اند. اما ارائه خدمات تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار هر کدام از این شرکت ها نیست. تعمیر فوری به عنوان نمایندگی الجی در تهران، خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می کند. این خدمات کاملا اصولی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند شد. بنابراین ، با دریافت خدمات از تعمیر فوری، مشکل هر یک از انواع لوازم خانگی ال جی را برطرف کرد و مجددا از این وسایل استفاده نمود.

هزینه ی تعمیر لباسشویی ال جی درب از جلو

دستمزد و هزینه تعمیرات لباسشویی ال جی ، بستگی به ارور لباسشویی ال جی و عوامل مختلف دارد و این موضوع ایجاب می کند که قبل از انجام مراحل تعمیر، در مورد قیمت و هزینه تعمیر اطلاعات کسب کنید. مجموعه تعمیر فوری ، نمایندگی لباسشویی الجی  lg با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت طبق تعرفه اصناف به مشتریان ارائه می شود. البته در صورتی که نیاز به تعویض قطعات و لوازم  باشد، احتمال اینکه هزینه تعمیر بالاتر باشد ، وجود خواهد داشت. در این صورت تکنسین های تعمیر این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر انجام شود. لطفا برای اطلاع از هزینه های تعمیر لباسشویی الجی باکارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

خدمات تعمیر نمایندگی یخجال فریزر الجی

خدمات تعمیر لباسشویی ال جی تهران

آیا به دنبال دریافت خدمات تعمیر لباسشویی الجی تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری  کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات لوازم خانگی الجی را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه الجی در منزل شما است.
پس اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی لوازم خانگی برای تعمیر را ندارید، روی ما حساب کنید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت لوازم خانه و اشپزخانه شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه  حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.

شماره تلفن تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

شماره تلفن تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در  تمامی نقاط استان تهران به تفکیک مناطق  شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران و جنوب تهران به قرار زیر میباشد . بنابراین ، تمامی ساکنان و همشهریان به تفکیک مناطق شهرداری  منطقه 1 تهران،منطقه 2 تهران،منطقه 3 تهران،منطقه 4 تهران،منطقه 5 تهران،منطقه 6 تهران،منطقه 7 تهران،منطقه 8 تهران،منطقه 9 تهران،منطقه 10 تهران،منطقه 11 تهران،منطقه 12 تهران،منطقه 13 تهران،منطقه 14 تهران،منطقه 15 تهران،منطقه 16 تهران،منطقه 17 تهران،منطقه 18 تهران،منطقه 19 تهران،منطقه 20 تهران،منطقه 21 تهران،منطقه 22 تهران، می توانند برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی الجی در تهران ، با مجموعه تعمیر فوری در ارتباط باشند . برای تماس با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی  ، کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت با ما در تماس باشید . در نظر داشته باشید که شماره تماس نمایندگی الجی برای هر یک از بخش های تهران متفاوت است . بنابراین ، بر اساس محدوده مورد نظر خود اقدام به تماس با نمایندگی ال جی نمایید.و یا از طریق ثبت مشخصات در فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

کد خطا و ارور لباسشویی ال جی

لیست کامل کد خطا و ارور لباسشویی ال جی  ممکن است در مدل های مختلف لباسشویی متفاوت باشد. برای رفع دقیق مشکلات با ما تماس بگیرید تا  لیست کاملی از کد خطا و ارور ماشین لباسشویی ال جی را به تفکیک تیپ ساخت کد خطا و ارور لباسشویی درب از بالای ال جی ،کد خطا و ارور لباسشویی درب ازجلو ال جی،کد خطا و ارور لباسشویی و خشک کن صدردصد  ال جی،کد خطا و ارور لباسشویی وخشک کن ال جی در اختیار شما قرار دهیم.در زیر این خطاها و ارور ها به تفکیک نوشته شده است.

لباسشویی درب از جلو

front loader lg

ارور یا  خطا در لباسشویی های درب از جلو الجی 

لباسشویی درب ازبالا

top loader lg

ارور یا  خطا در لباسشویی های درب از بالا الجی 

لباسشویی و خشک کن الجی

washer&dryer lg

ارور یا  خطا در لباسشویی و خشک کن الجی 

لباسشویی و مینی واش الجی

twin wash lg

ارور یا  خطا در لباسشویی و مینی واش  الجی 

لیست کدخطا یا ارور لباسشویی ال جی  

کدهای خطا یا error در نمایشگر ماشین لباسشویی ال جی شما را از مشکلات احتمالی دستگاهتان آگاه می کند. اکثر مشکلات کد را می توان به راحتی با انجام چند مرحله عیب یابی ساده حل کرد.

باید توجه داشت این کد خطاها به صورت کلی ایرادات را مشخص میکنند و برای بررسی دقیق و تعمیر لباسشویی الجی احتیاج به کمک گرفتن از تکنسین های متخصص میباشد.لیست کدخطا یا ارور لباسشویی ال جی در چهار مدل لباسشویی درب از بالا ، لباسشویی درب از جلو ، لباسشویی و خشکن کن ، لباسشویی و مینی واش الجی معانی مختلفی دارد که لیست کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی  به صورت مجزا در ادامه مطلب آورده شده است . برای اطلاعات بیشتر درباره ارورها و یا کد خطاهای نمایش داده شده روی دستگاه شما  و رفع عیب با نمایندگی لباسشویی الجی تماس حاصل نمایید.

front laoder

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو

ارور LE لباسشویی الجی
ارور UE لباسشویی الجی
ارور یا خطای ub لباسشویی الجی
ارور dE
ارور tcL لباسشویی الجی
ارور pe لباسشویی الجی
ارور FE لباسشویی الجی
ارور dE2 لباسشویی الجی
ارور dE1 لباسشویی الجی
ارور CD لباسشویی الجی
ارور tE لباسشویی الجی
ارور LE لباسشویی الجی
ارور UE لباسشویی الجی
ارور یا خطای ub لباسشویی الجی
ارور dE
ارور tcL لباسشویی الجی
ارور pe لباسشویی الجی
ارور FE لباسشویی الجی
ارور dE2 لباسشویی الجی
ارور dE1 لباسشویی الجی
ارور CD لباسشویی الجی
ارور tE لباسشویی الجی

خطا یا ارور لباسشویی ال جی OE درب از جلو

خطا یا ارور لباسشویی ال جی OE درب از جلو مربوط به عدم تخلیه آب می‌باشد.

چطوری میتوان  ارور لباسشویی ال جی OE  را تعمیر کرد :

برای تعمیر و رفع ارور لباسشویی ال جی OE ، به روی لینک تعمیر لباسشویی ال جی کلیک کنید.اگر همچنان کد  خطا پابرجا بود ، شما نیاز به  یک تکنسین  مجرب برای  بررسی بیشتر  لباسشویی و رفع مشکل دارید . برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو IE

کدخطا یا ارور لباسشویی ال جی IE مربوط به عدم ورود  آب به دستگاه میباشد. در صورتی رخ می دهد که آب نتواند وان لباسشویی را به میزان کافی در مدت زمان مشخص پر کند.

چگونه خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو IE را رفع کنیم:

برای اطلاع دقیق از دلیل خطا یا ارور لباسشویی ال جی IE و رفع ان به لینک تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه نماید. درصورت رفع نشدن  مشکل و مشاهده مجدد ارور یا خطای IE برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو UE

کدخطا یا ارور لباسشویی ال جی UEمربوط به عدم تعادل لباس‌ها داخل درام یا دیگ لباسشویی می‌باشد.

چگونه ارور یا خطای لباسشویی ال جی  درب از جلو UE را برطرف کنیم:

برای اطلاع از علل به وجود آمدن خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  UE واقدامات  جهت رفع ایراد ارور یا خطای UE در ماشین لباسشویی ال جی به لینک تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه نمایید.

در صورت حل نشدن مشکل برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یاارور لباسشویی ال جی درب از جلو LE

خطا یاارور لباسشویی ال جی درب از جلو LE مربوط به ایرادات موتور می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام  خطای LE درماشین لباسشویی ، ایرادات سیم کشی موتور ، روتور و … می‌باشد.

چطور میتوان خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو LE را برطرف کرد :

برای رفع خطا یاارور لباسشویی ال جی درب از جلو LEسیم برق را از پریز جدا کنید، 5 دقیقه صبر کنید و دوباره چرخه را امتحان کنید.اگر ماشین لباسشویی شما همچنان کد خطا را نمایش می دهد، برای رفع عیب و تعمیرات ، نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد. برای رفع عیب و اطلاع از دلیل ارور و کد خطای le به لینک تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو tcL

پیغام خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو tcL مربوط به رسوب زدایی مجموعه داخلی دستگاه می‌باشد.

چطور میتوان خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو tcL را برطرف کرد :

برای رفع خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو tcL و اطلاع از علت خطای tcl به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید

درصورت پابرجا ماندن خطا برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی درب از جلو dE

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE نشان می دهد که درب ماشین لباسشویی کامل بسته نشده است .

این مشکل معمولاً با انجام یک تنظیم مجدد ساده ماشین لباسشویی قابل حل است.

چطور میتوان ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE را برطرف کرد :

برای اطلاع و رفع عیب ارور dE لباسشویی ال جی به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید

درصورت پابرجا ماندن خطا برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو Ub

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو Ub مربوط به عدم تعادل لباس‌ها داخل درام  لباسشویی می‌باشد.

چطور میتوان خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو Ub را برطرف کرد :

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو Ub  ممکن است به علت جمع شدن لباس‌ها به یک سمت درام لباسشویی باشد، لباس ها را مرتب کرده و مجدد ماشین لباسشویی را راه اندازی کنید.

 برای اطلاع و رفع عیب ارور Ub لباسشویی ال جی به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید. در صورت عدم رفع ایراد نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE1

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE1 نشان می دهد که درب به درستی بسته نشده است .

چطور میتوان خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE1  را برطرف کرد :

 برای اطلاع و رفع عیب خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE1  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید 

توجه داشته باشید اگر کد خطای dE1 ادامه یابد،برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  Cd

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  Cd نشان دهنده خنک سازی بعد از خشک کن صددرصد می باشد

چطور میتوان خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  Cd را برطرف کرد: 

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  Cd بعد از اتمام برنامه خشک کن صددرصد عملکرد (Cool dry)  به صورت اتوماتیک اجرا می‌شود .برای اطلاع و رفع عیب ارور Cd لباسشویی ال جی به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .درصورت رفع نشدن خطا برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو Sud 

علت بروز پیغام خطا یا ارور  لباسشویی ال جی درب از جلو Sud ریختن بیش از حد مواد شوینده داخل محفظه مواد شوینده می‌باشد.

که باعث ایجاد کف بیش ازحد میشود برای جلوگیری از نشت مواد شوینده ارور یا کد خطا Sud در ماشین لباسشویی ال جی نمایش داده می‌شود.

چطور میتوان خطا یا ارور  لباسشویی ال جی درب از جلو Sud را برطرف کرد:  

برای اطلاع و رفع عیب خطا یا ارور  لباسشویی ال جی درب از جلو Sud  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی های بیشتر از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی  درب از جلو CE

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی  درب از جلو CE مربوط به ایرادات موتور می‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو CE را برطرف کرد: 

علت بروز پیغام یا خطا یا ارور  لباسشویی ال جی  درب از جلو CE  ایرادات سیم کشی موتور ، روتور و … می‌باشد.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی CE به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .در صورت پابرجا ماندن مشکل، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE1

خطا یا ارور لباسشویی ال جی dE1 نشان می دهد که درب به درستی بسته نشده است .

چطور میتوان ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE1 را برطرف کرد :

 برای اطلاع و رفع عیب خطا یا ارور لباسشویی ال جی dE1 به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید 

توجه داشته باشید اگر کد خطای dE1 ادامه یابد،برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  dE2

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE2 نشان می دهد که درب ماشین بسته است، اما قفل نیست . 

چطور میتوان  ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE2 را برطرف کرد :

برای رفع خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو dE2 به صورت زیر عمل میکنیم: 

اگر لباس‌های شسته‌شده بیش از حد در لباسشویی مانده باشد، و لباسها بین در و واشر لاستیکی در گیر کرده باشند، یا قفل درب خم شده یا شکسته باشد، این خطا می‌تواند ایجاد شود. برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی dE2 به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .توجه داشته باشید اگر کد خطای dE2 ادامه یابد،برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی ردب از جلو  FE 

کد خطا یا ارور  لباسشویی ال جی درب از جلو  FE زمانی نمایان می‌شود که آب وارد شده داخل دستگاه بیش از حد معمول باشد.

  چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  FE را برطرف کرد :

علت بروز پیغام خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  FE ایرادات ،برد الکترونیک ، شیر برقی، هیدرواستات  و … می‌باشد.

 برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی درب از جلو FE به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .اگر کد خطای FE  همچنان باقی بماند برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  PE

خطا یا ارور  لباسشویی ال جی درب از جلو  PE مربوط به ایراد درسنسور سطح آب می‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  PE را برطرف کرد:

 برای اطلاع و رفع عیب خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو  PE به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .علت بروز ارور یا پیغام PE در ماشین لباسشویی  میتواند مربوط به خرابی برد الکترونیکی دستگاه ، هیدروستات ، اتصالات کانکتورها  و سیم کشی و … ‌باشد. اگرکد خطا یا ارور PE  همچنان باقی بماند ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو PF

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو PF مربوط به ایرادات برق می‌باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  PF  را برطرف کرد : 

علت به وجود آمدن ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  PF می‌تواند موارد زیر باشد :قطع و وصل شدن جریان برق منزل ، ایراد محافظ برق یا سه راهی برق ، ایرادات برق ماشین لباسشویی ، برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی dE  به صفحه تعمیرلباسشویی ال جی مراجعه کنید .اگر کد خطای PF همچنان باقی بماند، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  tE

کد خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو  tE مربوط  به خرابی  مجموعه  گرمایشی آب  داخل دیگ لباسشویی می باشد.

چطور میتوان ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو tE را برطرف کرد :

علت بروز پیغام خطا یا ارور ماشین لباسشویی ال جی درب از جلو tE ایراد سنسور ترمیستور، هیتر، سیم کشی و … می‌باشد. برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی tE  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .اگر کد خطای tE   همچنان باقی بماند، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور عدم تغییر زمان شستشو لباسشویی ال جی درب از جلو 

کد خطا یا ارور عدم تغییر زمان شستشو لباسشویی ال جی درب از جلو lg میتواند مربوط به موارد زیر باشد

چطور میتوان ارور عدم تغییر زمان شستشو لباسشویی ال جی درب از جلو را برطرف کرد :

برای اطلاع و رفع عیب ارور عدم تغییر زمان شستشو لباسشویی ال جی درب از جلو به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید لباسشویی های ال‌جی متغیرهایی مانند: برنامه چرخه شستشو  انتخابی، اندازه بار، وزن بار، انواع پارچه، ضخامت پارچه، میزان دمای آب کف و موارد دیگر را در نظر می‌گیرند. این متغیرها ممکن است مدت چرخه شستشو را افزایش دهند زیرا ممکن است به آب بیشتر، زمان بیشتر برای جذب آب و تخلیه و چرخش بیشتر نیاز داشته باشد. چنانچه این مورد بعد از گذشت 4 ساعت بسته به مدلهای مختلف لباسشویی برطرف نشد برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور کار نکردن دکمه های لباسشویی ال جی

خطا یا ارور کارنکردن دکمه های لباسشویی ال جی در صورتی که دکمه ها  درحین کار لباسشویی از کار بیافتند احتمالا شما یا قفل کودک را فعال نموده اید یا گزینه هایی را انتخاب میکنید که نمی توان ان ها را حین  برنامه شستشوی انتخابی اضافه کنید 

چطور میتوان ارور کارنکردن دکمه های ماشین لباسشویی ال جی را برطرف کرد؟

همه گزینه ها را در هر برنامه  شستشو نمیتوان اضافه نمود به طور مثال در برخی مدل ها گزینه بخار با گزینه آبگیری بیشتر قابل اجرا نیست و عمل نمیکند .در صورت فعال بودن قفل کودک هم دکمه ها کار نمیکنند باید قبل ازاجرای برنامه شستشو قابلیت قفل کودک را غیر فعال کنید در غیر اینصورت فقط دکمه power دستگاه کارمیکند. برای غیرفعال کردن قابلیت قفل کودک ،اینجا کلیک کنید.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی dE  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.چنانچه مشکل غیر فعال بودن کلیدها پابرجا بود برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو CL

کد خطا یا ارور لباسشویی ال جی درب از جلو CL مربوط به قفل کودک ماشین لباسشویی الجی می‌باشد.

نمایش ارور CL به معنی فعال بودن قابلیت قفل کودک دستگاه می‌باشد؛ قفل کودک برای جلوگیری از تغییر وضعیت تنظیمات و یا راه اندازی ماشین لباسشویی توسط کودکان می‌باشد.

چطوری میتوان ارور لباسشویی ال جی درب از جلو CL را تعمیر کرد:

برای فعال یا غیر فعال کردن ارور لباسشویی ال جی درب از جلو CL ، می‌توانید کلید Child Lock یا در بعضی مدل ها با فشار دادن همزمان دو دکمه که در کنار آنها علامت قفل قرار دارد را برای 3 تا 5 ثانیه نگه دارید تا قفل کودک غیرفعال شده و همه دکمه ها به درستی کار کنند.برای اطلاع و رفع عیب ارور لباسشویی ال جی dE  به صفحه تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید .در صورت عدم  رفع عیب و تعمیرات ، نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

امتیاز