مقالات

مشکلات رایج لباسشویی های الجی

علل خرابی لباسشویی

مشکلات رایج و متداول لباسشویی های الجی :

تجربه به ما آموخته است که چه قطعاتی را باید در انبار داشته باشیم تا رضایت  مشتریان خود را با کوتاه ترین  زمان‌ بین تشخیص اولیه و تعمیر نهایی بدست اوریم. در این مقاله سعی داریم مشکلات رایج لباسشویی های ال جی پس از تجربه چندین سال سرویس ‌دهی به  لوازم خانگی در تهران، که دارندگان این ماشین ها با انها مواجه هستند را بررسی نماییم

1-  پمپ تخلیه:

 پمپ تخلیه لباسشویی های ال‌جی بیشتر ازسایر تولیدکنندگان دیگر دچارخرابی  می‌شوند. بسته به مدل خاص، می تواند به دلیل خرابی پمپ یا گیر کردن  اشیا یا  تکه های  پرز لباس داخل مجموعه پمپ تخلیه و فیلترها باشد.

 در هر صورت، جدا کردن ماشین لباسشویی برای رفع مشکل اغلب ضروری است.

2- خرابی سوئیچ سطح اب  :

سوئیچ فشار یا سوئیچ سطح آب میزان آب وارد شده به وان شستشو را کنترل می کند. ماشین‌های لباسشویی ال‌جی به خاطر مشکلات در این قطعه  دارند مشهورند. هنگامی که به طور کامل یا متناوب از کار می افتد، دیگ  پر از آب می شود و پس از مدت کوتاهی تخلیه می شود. در نتیجه ، لباس های شما یک چرخه کامل را طی نکرده و به طور کامل شسته نمی شوند. تعویض سوئیچ تنها راه رفع مشکل  است.

3- لاستیک یا واشر اب بندی دور درب لباسشویی:

 بسیاری از دارندگان ماشین لباسشویی ال جی از کپک زدگی درز این لاستیک ها شکایت دارند. شما با تمیزکردن مرتب این لاستیک ها  به جلوگیری از این مشکل کمک می کنید، اما به نظر می رسد دیر یا زود همه قسمتهای لاستیک درب کپک می زنند. تعمیر فوری می تواند با جایگزین این لاستیک اب بندی  برای شما مشکل اصلی را حل کند. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، اینها تنها مشکلاتی نیستند که دارندگان ماشین لباسشویی ال‌جی در طول عمر دستگاه خود با آن مواجه می‌شوند. تعمیر فوری  تجربه و آموزش لازم را دارد تا هر اتفاقی که ممکن است برای ماشین لباسشویی شما بیفتد را مدیریت کند. تامین قطعات به طور خاص برای تجهیزات LG ما را آماده تعمیر ماشین لباسشویی شما در سریع ترین زمان ممکن کرده است. برای اطلاعات بیشتر، از طریق تلفن یا ثبت سفارش آنلاین برای خدمات سریع و دقیق با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *