فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

LG

نمایندگی تلویزیون ال جی

تعمیر فوری قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی تلویزیون الجی در تهران ، با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه ، کلیه خدمات تعمیرات را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. درصورت نیاز به تعمیر محصولات و قطعات  ال جی ، از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی ال جی در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ،باما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند. تعمیرات تخصصی قطعات برند LG توسط تکنسین‌های با تجربه و آشنا به کار با کلیه تجهیزات و نیز ضمانت و گارانتی خدمات و قطعات انجام میگیرد .

فهرست مطالب

دسته بندی خدمات

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان البرز سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی ال جی

شعبات نمایندگی ال جی

 شمال: 02126121236

 غرب: 02144355988

 شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

 شمال: 02126121236

غرب: 02144355988

شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

نمایندگی ال جی در تهران

نمایندگی الجی 

برند الجی که از برندهای خارجی معروف در کشور ایران است با شعار معروف Life’s Good زندگی خوب است ، در سال های گذشته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است و بسیاری از مردم متقاضی خرید لوازم خانگی برند LG بوده و هستند. این موضوع سبب شده تا برخی از مردم به واسطه خرابی لوازم خانگی الجی خودشان، نیاز به دریافت خدمات تخصصی از نمایندگی الجی درتهران را داشته باشند.

نمایندگی الجی در تهران با ارائه خدمات تخصصی و فوری، امکان تعمیر انواع لوازم خانگی ال جی را فراهم می کند. دریافت خدمات تعمیر با خیالی آسوده از نمایندگی lg در استان تهران، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سال های سال از لوازم خانگی ال جی خودتان استفاده کنید. و از زندگی لذت ببرید لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز  الجی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

د .

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

لوازم خانگی ال جی

در اوج کیفیت قرار داشته و اعتماد کافی را بین مخاطبان ایجاد کرده اند. اما از آنجا که مشکل در کمین هر چیزی و هر کسی است، لوازم خانگی الجی هم گاهی به مشکل دچار می گردند. هیچ مشکلی بدون راه حل نبوده و نباید با کوچکترین مسئله، برچسب بد به روی محصول زد. بلکه باید گشت و راه حل مناسب را پیدا کرد. بنا براین یکی از راه های عاقلانه، مراجعه به معتبرین نمایندگی الجی در تهران است. نمایندگی lg ، دارای اعتبار بیشتری نسبت به مراکز تعمیراتی متفرقه دیگر بوده و خدمات بهتر و گسترده تری را ارائه می نماید. در ادامه به چند مورد از مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات اشاره خواهیم کرد.

نمایندگی الجی تهران

خدمات بارز نمایندگی lg

خدمات بارز نمایندگی LG

اگر مایل به دریافت خدمات تعمیرات حرفه ای ازنمایندگی lg  هستید؛ اگر دوست ندارید مشکل لوازم معیوب شما دوباره پس از تعمیر تکرار شود  ، اگر میخواهید با یکبار مراجعه و ارایه خدمات مشکل خرابی دستگاه شما رفع شود  باید به نمایندگی های مجاز و رسمی الجی مراجعه کنید.تعمیر فوری نمایندگی  الجی در تهران   با ارائه این خدمات، به همه ثابت کرده که بهترین گزینه برای انتخاب است:

نمایندگی ال جی در تهران

1. تعمیرات تخصصی لوازم خانگی lg
2. دریافت هزینه مصوب
3. تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن
4. به کارگیری تکنسین ماهر و مجرب ومورد تایید مراجع ذی صلاح برای حضور درمنزل
5. مراجعه سریع و بدون تاخیر برای تعمیر لوازم خانگی الجی
6. ارائه فاکتور رسمی پس از پایان کار
7. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برند ال جی و با کیفیت
8. تعمیر قطعه معیوب، نه تعویض !!!!
9. سرویس کامل لوازم خانگی
10. رعایت حقوق مشتریان

تخصص تکنسین ها در تعمیر تلویزیون ال جی

تخصص تکنسین تعمیر تلویزیون ال جی

متاسفانه مشاهده شده که تعدادی  از مشتریان برای کاهش هزینه های تعمیرات ، اقدام به دریافت خدمات تعمیر تلویزیون از مجموعه های غیر معتبر می کنند که نه تنها نمی توانند هزینه های خود را کاهش دهند، برعکس به دلیل خرابی مجدد لوازم خانگی متحمل هزینه بیشتری می شوند. تخصص تکنسین ها برای تعمیر لوازم خانگی درنمایندگی الجی در تهران lg  بسیار حائز اهمیت است. به ویژه اگر نیاز به تعمیر قطعات و یا تعویض آن ها به صورت تخصصی باشد.

تعمیرات لوازم خانگی ال جی در منزل

حمل و نقل لوازم خانگی ال جی به مراکز تعمیرات کار ساده ای نیست. به ویژه اگر نیاز به تعمیر  تلویزیون ، یخچال فریزر ، ماشین لباسشویی ، یخچال فریزر ،یخچال ساید ، ماشین ظرفشویی و لوازم خانگی بزرگ برند الجی باشد. در این زمان بهترین راهکار، دریافت خدمات تعمیر لوازم LG در منزل است. عیب یابی اولیه برای تعمیر لوازم خانگی lg در منزل به صورت تخصصی انجام می شود تا ابتدا دلیل بروز مشکل مشخص شود.

در صورتی که امکان تعمیر وسیله مورد نظر در منزل وجود داشته باشد، مراحل مربوط به تعمیرات در منزل انجام می شود. اما در صورتی که نیاز به تعمیر تخصصی یک قطعه و یا بخشی از وسیله در کارگاه باشد، فقط آن بخش از وسیله به مکان مورد نظر منتقل می گردد تا پس از انجام مراحل تعمیرات، مجددا مراحل نصب قطعه مورد نظر در وسیله خانگی انجام شود.جهت در خواست تعمیر در منزل و اعزام  تکنسین مربوطه  فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن نمایندگی مجاز  ال جی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

مراحل تعمیرات تلویزیون ال جی در تعمیر فوری

مراحل تعمیر تلویزیون الجی

  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر تلویزیون ال جی در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود. با توجه به مشکل تلویزیون و بررسی های فنی، دلیل بروز خرابی تشخیص داده می شود.
  • تشخیص مشکل وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل تلویزیون lg، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون الجی تهیه می شوند و یا در صورت نیاز تعمیر خواهند شد.

مزایای استفاده از تعمیر فوری:نمایندگی تلویزیون ال جی

مزایای خدمات نمایندگی تلویزیون الجی

در سال های اخیر شرکت های مختلفی در حوزه خدمات بعنوان نمایندگی تلویزیون الجی در تهران شروع به کار کرده اند. اما ارائه خدمات تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار هر کدام از این شرکت ها نیست. تعمیر فوری به عنوان نمایندگی رسمی  LG در تهران، خدمات تعمیر تلویزیون ال جی را به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می کند. این خدمات کاملا اصولی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند شد. بنابراین، می توان با دریافت خدمات از تعمیر فوری ، مشکل تلویزیون ال جی را برطرف کرده و مجددا از این وسیله استفاده نمود؛ بدون اینکه نگران خرابی مجدد این وسایل بود . جهت در خواست ارایه خدمات فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند .

مرکز تعمیرات لوازم ال جی

مراکز تعمیر لوازم خانگی الجی LG

تعمیرات لوازم خانگی الجی باید به صورت تخصصی و اصولی انجام شود. هر فرد تعمیرکاری تخصص کافی روی سیستم ها و آپشن های لوازم خانگی ال جی را  ندارد. به همین خاطر، باید این کار توسط افراد متخصص و در مراکز تعمیر الجی LG معتبر انجام شود. نمایندگی الجی در تهران، امکان تعمیر انواع لوازم خانگی الجی را به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کند.

 لوازم خانگی الجی 

از جمله ماشین لباسشویی ال جی، یخچال فریزر الجی ، ماشین ظرفشویی الجی ، تلویزیون الجی ، جارو برقی ال جی، کولر گازی ال جی و … ممکن است پس از گذشت چند سال کارکرد دچار خرابی لوازم مصرفی شوند. مرکز تعمیر نمایندگی الجی درتهران با داشتن نیروهای متخصص، امکان تعمیر انواع این لوازم خانگی را به صورت تخصصی فراهم می کند.

هزینه ی تعمیرات تلویزیون ال جی

 در مجموعه تعمیر فوری، خدمات تعمیر تلویزیون الجی lg با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت به مشتریان ارائه می شوند. در صورت نیاز به تعویض قطعات تلویزیون ال جی ، احتمال بالا رفتن هزینه تعمیر وجود خواهد داشت. در نمایندگی تلویزیون ال جی تکنسین ها این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر تلویزیون انجام  می شود.

 هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی، تحت تاثیر پارامترهای مختلف قرار دارد که عبارتند از:

1-قدمت و عمر تلویزیون

تلویزیون قدیمی در مقایسه با تلویزیون جدید ال جی ، هزینه متمایزی دارند. ممکن است قطعه مربوط به این تلویزیون به راحتی در بازار پیدا نشود و همین کمیاب بودن، منجر به افزایش قیمت و در نتیجه افزایش هزینه نهایی تعمیرات شود. درصورتیکه قطعات تلویزیون جدید LG ، راحت تر و در دسترس بوده و این موضوع در هزینه، موثر خواهد بود.

2-اندازه و ابعاد تلویزیون
مسلما هر چقدر اندازه و ابعاد تلویزیون بزرگتر باشد، هزینه تعمیرات تلویزیون هم بیشتر خواهد بود. چرا؟ چون قطعات بیشتری در این تلویزیون به کار رفته است. اساسا بزرگ شدن سایز تلویزیون با هزینه ها تعمیر ان رابطه مستقیم دارد

3-نوع مشکل و نقص
مشکلاتی که نیاز به بررسی و تعمیر سطحی دارند، هزینه تعمیراتی کمتری را در پی خواهند داشت. ولی اگر مشکل عمیق تر باشد؛ منجر به افزایش هزینه می شود.

4-نوع قطعات تعویضی
بسته به درخواست برخی از افراد، نمایندگان از قطعات کپی و غیر اصل برای تعویض استفاده می کنند. این قطعات، قیمت ارزان تری داشته و باعث افت هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی می شوند. اما اگر قطعات به کار رفته اصل باشند، بی شک باعث افزایش هزینه خواهند شد.

5-میزان سختی کار
گاهی سختی کار برای تعمیر تلویزیون ، شدت یافته و این امر نیز در افزایش هزینه، دخیل خواهد بود.

تلویزیون های اولد (0led) الجی به دلیل ظرافت و تکنولوژی ساخت به روز تر و تخصص و تجربه در تعمیر ان ها هزینه های تعمیر بالاتری نسبت به سایر تلویزیون ها خواهد داشت

خدمات تعمیر نمایندگی یخجال فریزر الجی

خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران

آیا به دنبال دریافت خدمات تعمیرات تلویزیون ال جی در تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری نمایندگی تلویزیون ال جی در کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات تلویزیون الجی را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع تلویزیون ال ای دی (led)، ال سی دی (lcd)، لامپی (crt) ال جی میباشد.
اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی برای تعمیر تلویزیون را ندارید، با ما تماس بگیرید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت تلویزیون شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.

تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی تهران

تعمیر فوری نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران ، تمامی نقاط استان تهران از جمله شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران و جنوب تهران را پوشش می دهد . بنابراین ، تمامی ساکنان و همشهریان  عزیز تهران می توانند برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در تهران ، با مجموعه تعمیر فوری در ارتباط باشند . برای تماس با نمایندگی الجی در تهران ، کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت تلفن ثابت و یا همراه با ما در تماس باشید . در نظر داشته باشید که شماره تماس نمایندگی الجی برای هر یک از بخش های تهران متفاوت است . بنابراین ، بر اساس محدوده مورد نظر خود اقدام به تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی نمایید .

با ارتباط با کارشناسان نمایندگی تعمیر تلویزیون الجی در زمینه تعمیرات و هزینه هایی که احتمالا پیش روی شما خواهند بود ، اطلاعات بیشتری کسب کنید . بنابراین، اگر به دنبال دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی هستید ، کافیست که با کارشناسان تعمیر فوری در ارتباط باشید . و یا از طریق ثبت مشخصات در فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند  گرفت .

مناطق تحت پوشش تعمیر تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

4.9/5 - (8 امتیاز)