فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

samsung

یخچال الجی
ساید سامسونگ

نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ در تهران

ما به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران ، با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه ، کلیه خدمات تعمیرات را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. اگر به دنبال تعمیرات ، قطعات و محصولات اصلی برند سامسونگ  می باشید می توانید از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی سامسونگ در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان راهنمایی کنند . تعمیرات تخصصی قطعات برند سامسونگ توسط تکنسین‌های با تجربه و آشنا به کار با کلیه تجهیزات و نیز ضمانت و گارانتی خدمات و قطعات انجام میگیرد . لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه میتوانید فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

دسته بندی خدمات

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان تهران و البرز ، سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی یخچال ساید سامسونگ

شعبات نمایندگی سامسونگ

 شمال: 02144704047

 غرب: 02144704047

 شرق: 02133825437

 جنوب: 02155158660

شمال: 02144704047

غرب: 02144704047

شرق: 02133825437

جنوب: 02155158660

تعمیرات یخچال ساید سامسونگ با بهترین قیمت

وجود لوازم خانگی مختلف در منازل از مسائل بسیار مهمی بوده که باید به آن توجه ویژه ای شود. امروزه نیز شرکت های معتبر بسیار زیادی نظیر شرکت سامسونگ در حوزه تولید این لوازم نقش دارند. حال ممکن است در طول زندگی روزمره هر یک از لوازم مختلف خانه شما که دارای برند های متفاوتی هستند، دچار آسیب ها و مشکلات مختلفی شود. بدین جهت نیز مراکزی زیر نظر مستقیم شرکت سامسونگ احداث شده تا به رفع مشکلات و تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ با بهترین قیمت بپردازد.

نمایندگی معتبر تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در حال حاضر نمایندگی های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران وجود دارند که به ارائه خدماتی همچون تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ می پردازند. این مراکز در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات در میان مردم محبوب شوند و از اعتبار خوبی بهره مند شوند. در نمایندگی های مختلف کشور، محصولات زیادی وجود دارند که توسط تکنسین های حرفه ای تعمیر می شوند. برخی از این محصولات شامل یخچال فریزر ، یخچال فریزر ساید با ساید ، لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، تلویزیون ، جاروبرقی و … می شود. هر یک از محصولات ذکر شده اغلب به دلیل پیچیدگی خاص خود باید توسط افرادی حرفه ای تعمیر شوند. 

نمایندگی رسمی یخچال و فریزر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

یخچال ساید سامسونگ جزء لوازم خانگی محبوب در میان ایرانیان است. بسیاری از مردم از قدیم ، اقدام به خرید وسایل مختلف برند سامسونگ از جمله یخچال فریزر  ساید بای ساید  ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، جاروبرقی و … کرده اند و تا به امروز نیز از آن ها استفاده نموده اند. اما به هر حال ممکن است وسایل خانگی  نیز دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر آن ها وجود داشته باشد. در این زمان دریافت خدمات از نمایندگی رسمی ساید بای ساید  سامسونگ در تهران، بهترین راهکار برای تعمیر این لوازم و رفع مشکلات آن هاست. اطمینان خاطر از خدمات ارائه شده توسط تعمیر فوری  نمایندگی رسمی  سامسونگ در تهران یکی از مزایای اصلی دریافت خدمات از این نمایندگی های مجاز است.

 

هزینه ی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در حال حاضر با وجود تحریم های مختلف برای ورود لوازم خانگی سامسونگ، شاهد افزایش شدید قیمت لوازم خانگی این شرکت و قطعات آن هستیم. افراد زیادی وجود دارند که در پی سودجویی بیشتر بوده و به همین دلیل به گران فروشی می پردازند. در این شرایط مردم کشورمان باید با تیز هوشی و ذکاوت خود از فروشگاه هایی که محصولات خود را به صورت بدون واسطه به فروش می رسانند، خرید کنند.. این مسئله موجب می شود تا شما بتوانید به راحتی نسبت به خرید قطعات ارزان تر برای تعمیرات یخچال ساید سامسونگ منزل خود بپردازید.
امروزه با وجود پیچیدگی های گوناگون در ساید بای ساید های سامسونگ، امکان خرابی قطعات مختلف آن نیز بالاتر رفته است. به همین دلیل نیز باید توجه داشته باشید تا از لوازم خود به خوبی مراقبت کنید تا از برخی مشکلات جلوگیری شود. پیچیدگی قطعات مختلف لوازم خانگی  سبب شده تا هزینه های تعمیرات این محصول نیز بالاتر برود. علت اصلی این موضوع به دلیل وجود تحریم ها بوده که سبب بالاتر رفتن هزینه خرید قطعات یخچال فریزرها  می شود. در چنین شرایطی تنها نمایندگی های معتبر هستند که می توانند به کاهش هزینه های تعمیرات محصول شما کمک کنند. بنابراین شما نیز باید با ایجاد ارتباط با مرکزی معتبر ، از خدمات این مراکز به بهترین شکل بهره مند شوید.

نمایندگی مجاز ساید سامسونگ در تهران

در حال حاضر بیشتر نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات در نزد مردم محبوب شوند. حال برخی از آن ها با ارائه خدمات بهتر و نوین توانسته اند این مسئله را عملی کنند و جایگاه مناسبی را در نزد مردم به دست آورند. بنابراین اکثریت افرادی که قصد دارند تا به تعمیرات لوازم خانگی خود بپردازند، باید در ابتدا از خدمات مرکز موردنظر مطلع شوند. چرا که امروزه برخی از مراکز به ارائه خدمات بهتر پرداخته و همین موضوع در سطح کیفی فعالیت آن ها تاثیرگذار است. نمایندگی رسمی ساید بای ساید  سامسونگ ، تعمیر فوری به عنوان یکی از معتبرترین و برترین مراکز تعمیراتی یخچال فریزر سامسونگ شناخته شده که راحت ترین شرایط را برایارایه خدمات ویژه به  شما فراهم کرده است.

شما نیز می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر، سرویس و یا نگهداری اصولی از یخچال ساید بای ساید  سامسونگ، با نمایندگی تعمیر فوری در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر فوری به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های شرکت سامسونگ در تهران ، به واردات قانونی قطعات و لوازم اصلی یخچال و ساید بای ساید سامسونگ با بهترین قیمت ها پرداخته است. این مسئله موجب شده تا هزینه تعمیرات توسط نمایندگی ما با مقادیر کمتری انجام شود. همچنین مرکز ما به فروش قطعات اورجینال لوازم خانگی و تعمیرات یخچال فریزر در محل نیز می پردازد که این موضوع سبب آسان شدن شرایط برای تعمیرات خواهد شد.

عمده خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر فوری ،  تعمیر وسایل و لوازم خانگی برند سامسونگ است. در نمایندگی تعمیر فوری بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می شود. این خدمات که شامل تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی سامسونگ هستند که به صورت تخصصی نیز ارائه می شوند. بنابراین، از نظر کیفیت ارائه خدمات می توان با خیالی راحت از نمایندگی سامسونگ خدمات تعمیر را دریافت کرد. خدمات نمایندگی های سامسونگ که شامل تعمیر یخچال و فریزر ساید بای ساید است، می تواند نیاز شما را به خرید مجدد وسایل و لوازم خانگی برند سامسونگ و یا دیگر برندهای موجود در کشور ایران برطرف کند.

لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه میتوانید فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

خدمات بارز نمایندگی سامسونگ

اگر مایل به دریافت خدمات تعمیرات حرفه ای یخچال ساید ازنمایندگی سامسونگ  هستید؛ اگر دوست ندارید مشکل یخچال معیوب شما همچنان پا برجا بماند ، اگر میخواهید با یکبار مراجعه و ارایه خدمات مشکل خرابی یخچال ساید بای ساید  samsung شما رفع شود . باید به نمایندگی های  یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید. تعمیر فوری نمایندگی مجاز و رسمی یخچال فریزر سامسونگ با ارائه این خدمات، به همه ثابت کرده که بهترین گزینه برای انتخاب است:

 

یخچال الجی

1. تعمیرات تخصصی یخچال فریزر ساید سامسونگ
2. دریافت هزینه مصوب
3. تعمیرات یخچال در سریع ترین زمان ممکن
4. به کارگیری تکنسین ماهر و مجرب ومورد تایید مراجع ذی صلاح برای حضور درمنزل
5. مراجعه سریع و بدون تاخیر برای تعمیر یخچال سایدبای ساید  سامسونگ
6. ارائه فاکتور رسمی پس از پایان کار
7. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برند SAMSUNG و با کیفیت
8. تعمیر قطعه معیوب، نه تعویض !!!!
9. سرویس کامل یخچال و فریزر به منظور پیشگیری از خرابی وکاهش هزینه ها
10. رعایت حقوق مشتریان

تعمیر یخچال ساید سامسونگ در منزل

حمل و نقل لوازم خانگی سامسونگ به مراکز تعمیرات کار ساده ای نیست. به ویژه اگر نیاز به تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، یخچال فریزر  ماشین لباسشویی و لوازم خانگی بزرگ باشد. در این زمان بهترین راهکار، دریافت خدمات تعمیر  سامسونگ در منزل است. عیب یابی اولیه برای تعمیر یخچال وفریزر samsung  در منزل به صورت تخصصی انجام می شود تا ابتدا دلیل بروز مشکل مشخص شود.

در صورتی که امکان تعمیر یخچال در منزل وجود داشته باشد، مراحل مربوط به تعمیرات در منزل انجام می شود. اما در صورتی که نیاز به تعمیرموتور ساید بای ساید سامسونگ یا تعمیر یخ ساز سامسونگ و یا تعمیر برد یخچال فریزر سامسونگ و یا بخشی از دستگاه در کارگاه باشد، فقط آن بخش از وسیله به مکان مورد نظر منتقل می گردد تا پس از انجام مراحل تعمیرات، مجددا مراحل نصب قطعه مورد نظر انجام شود.لطفا جهت در خواست تعمیر در منزل و اعزام  تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن نمایندگی یخچال ساید سامسونگ در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام

تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ در تهران

یخچال فریزر و ساید بای ساید های  سامسونگ جزء یخچال های پرفروش  و در عین حال باکیفیت در بازار کشور ایران هستند. اگرچه به دلیل کیفیت بالای این یخچال ها، احتمال خرابی آن ها کم است؛ اما در صورت نیاز به تعمیر یخچال ساید با ساید سامسونگ در تهران، توصیه می شود که حتما به نمایندگی سامسونگ در تهران مراجعه کنید. چرا که در ابتدا باید مشکل یخچال به طور دقیق تشخیص داده شود و سپس مراحل مربوط به تعمیر یخچال انجام شود.

نمایندگی سامسونگ در تهران با داشتن نیروهای متخصص، ابتدا مشکل یخچال را بررسی می کنند و هزینه های احتمالی که باید برای تعمیر این یخچال پرداخت شوند را به مشتری ذکر خواهند کرد. پس از تایید مشتری، مراحل تعمیرساید بای ساید  سامسونگ در منزل انجام می شود.

در حال حاضر، مجموعه های مختلفی به عنوان نمایندگی سامسونگ در تهران فعالیت می کنند که خدمات متنوعی را به مردم ارائه می کنند. شما نیز می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر، سرویس و یا نگهداری اصولی از وسایل و لوازم خانگی سامسونگ، با نمایندگی ما از طریق راه های ارتباطی پرکردن فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته و یا تماس با شماره تلفن های نمایندگی مجاز یخچال ساید بای ساید سامسونگ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا در کوتاه ترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های مربوطه و عیب یابی و تعمیر  دستگاه شما اقدام نماییم.

مناطق تحت پوشش نمایندگی یخچال ساید سامسونگ

مناطق تحت پوشش نمایندگی رسمی یخچال ساید سامسونگ  اکثر مناطق تهران از جمله جنوب تهران ، شمال تهران ، غرب تهران  و شرق تهران را پوشش می دهد.

دریافت خدمات تعمیر و یا سرویس لوازم خانگی سامسونگ در تهران از نمایندگی های  مجاز سامسونگ در تهران مزایای بسیار زیادی را به دنبال دارد. اما فارغ از این موضوع، لازم است که نمایندگی پوشش مناسبی برای ارائه خدمات در تهران داشته باشد . 

مشتریان می توانند در هر یک از نقاط استان تهران، اقدام به دریافت خدمات نمایند . در صورت نیاز به دریافت این خدمات، فقط کافیست که با شماره تلفن های نمایندگی یخچال ساید سامسونگ در تهران ارتباط بگیرید و با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و یا ازطریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته  کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و نسبت به اعزام تکنسین اقدام می نمایند . 

عیب یابی و تعمیر یخچال ساید سامسونگ

یکی از مهم ترین مراحل برای تعمیر یخچال ساید سامسونگ در تهران، عیب یابی است. در صورتی که مراحل عیب یابی به درستی انجام نشود، احتمال اینکه مراحل تعمیر به خسارات جبران ناپذیر  انجام شود؛ وجود دارد. در این حالت نه تنها لازم است که یک هزینه زیادی را برای تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ پرداخت کنید، بلکه احتمالا نیاز به پرداخت هزینه مجدد برای تعمیر محصولات نیز خواهید داشت. عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر ساید سامسونگ در نمایندگی تعمیر فوری در تهران به صورت کاملا تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تخصص کادر تعمیر فوری درتعمیر ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر

مهم ترین اصل  برای کادر فنی  تعمیر فوری جهت تعمیر یخچال ساید  سامسونگ در تهران ، ارائه خدمات به صورت تخصصی است . می توان بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کرد. این خدمات به صورت تخصصی و بر اساس نوع لوازم خانگی به مشتریان ارائه می شوند. تک تک مراحل از جمله عیب یابی، تشخیص مشکلات، خرید قطعات یا تعمیر آن ها و … به صورت تخصصی انجام می شوند تا در نهایت پس از تعمیر ساید بای ساید ، دوباره شاهد خرابی آن ها نباشید. بنابراین، در صورتی که کیفیت خدمات ارائه شده برای تعمیر یخچال ساید سامسونگ برای شما مهم است، می توانید از خدمات تعمیر فوری از طریق راه های ارتباطی پرکردن فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته و یا تماس با شماره تلفن های نمایندگی مجاز ساید سامسونگ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا در کوتاه ترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های مربوطه و عیب یابی و تعمیر  دستگاه شما اقدام نماییم .

تماس با نمایندگی یخچال ساید سامسونگ

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان تعمیر یخچال ساید  و یا هزینه دریافت شده برای تعمیر یخچال ، می توانید با کارشناسان تعمیر فوری در ارتباط باشید. تمامی خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته از طریق فرم ثبت سفارش انلاین به شما ارائه می شوند. پس از هر جهت خیالتان بابت سرعت ارائه خدمات راحت باشد. در صورت نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی و یا مشاوره، کافیست که با یکی از شماره های نمایندگی یخچال ساید سامسونگ در تهران با ما  تماس بگیرید و با کارشناسان صحبت کنید.

خرابی و ایرادات رایج یخچال ساید بای ساید سامسونگ

علل اصلی آسیب یخچال ساید بای ساید سامسونگ

 تقریباً 97 درصد خانه‌های ایرانی  دارای یخچال هستند که آن را به متداول‌ترین لوازم خانگی  در این کشور تبدیل می‌کند. علاوه بر این، 23 درصد از خانه های ایرانی دارای دو یا چند یخچال هستند. جای تعجب نیست که یخچال‌ها رایج‌ترین وسیله‌ خانگی هستند. در حالی که میانگین طول عمر یک یخچال استاندارد و سایز کامل  برندسامسونگ samsung حدود 17 سال است، حوادث یک باره و غیره پیش بینی و یا عدم نگهداری می تواند طول عمر آنها را به شدت کاهش دهد.  در تحقیقات مستقل واحد R&D شرکت تعمیر فوری دو دلیل اصلی آسیب در یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، افزایش ولتاژ برق شهر  و فرسودگی ناشی از اصطهلاک و طول عمر بالای دستگاه است.برای اطلاعات بیشتر از این خرابی ها میتوانید مقاله نوشته در این مورد را مطالعه کنید.

مراحل تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

مراحل تعمیر یخچال ساید سامسونگ

  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ  در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود. با توجه به مشکل یخچال ساید بای ساید  و بررسی های فنی، دلیل بروز خرابی تشخیص داده می شود.
  • تشخیص مشکل وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل یخچال  samsung ، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر یخچال ساید سامسونگ تهیه می شوند و یا در صورت نیاز تعمیر خواهند شد.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

دستمزد تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تهران، وابسته به عوامل مختلفی است و این موضوع ایجاب می کند که قبل از انجام مراحل تعمیر، در مورد قیمت و هزینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ اطلاعات کسب کنید. در مجموعه تعمیر فوری، خدمات تعمیر لوازم خانگی samsung با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت به مشتریان ارائه می شوند. البته در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، احتمال اینکه هزینه تعمیر بالاتر باشد ، وجود خواهد داشت. در این صورت تکنسین های تعمیر این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر انجام شود. لطفا برای اطلاع از هزینه های تعمیر و تعویض قطعات یخچال ساید سامسونگ  باکارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

بسیاری از افراد، به محض ارتباط به نمایندگی، درخواست اطلاع از هزینه ی تعمیر یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ را دارند!!! اطلاع از هزینه تعمیرات باعث می شود تا بتوانند تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و بودجه خود را با هزینه تطبیق دهند. آنچه که باید بگوییم، این است که هزینه تعمیرات یخچال ساید ، تحت تاثیر پارامترهای مختلف قرار دارد که عبارتند از:

1-قدمت و عمر لوازم خانگی

لوازم خانگی قدیمی در مقایسه با لوازم خانگی جدید سامسونگ ، هزینه متمایزی دارند. ممکن است قطعه مربوط به این لوازم به راحتی در بازار پیدا نشود و همین کمیاب بودن، منجر به افزایش قیمت و در نتیجه افزایش هزینه نهایی تعمیرات شود. ولی قطعات مربوط به لوازم خانگی جدید ، راحت تر پیدا شده و این موضوع در هزینه، موثر خواهد بود.

2-اندازه و ابعاد لوازم خانگی

مسلما هر چقدر اندازه و ابعاد لوازم خانگی بزرگتر باشد، هزینه تعمیرات لوازم خانگی هم بیشتر خواهد بود. چرا؟ چون قطعات بیشتری در این لوازم به کار رفته اند.

3-نوع مشکل و نقص
مشکلاتی که نیاز به بررسی و تعمیر سطحی دارند، هزینه تعمیراتی کمتری را در پی خواهند داشت. ولی اگر مشکل عمیق تر باشد؛ منجر به افزایش هزینه می شود.

4-نوع قطعات تعویضی

بسته به درخواست برخی از افراد، نمایندگان از قطعات کپی و غیر اصل برای تعویض استفاده می کنند. این قطعات، قیمت ارزان تری داشته و باعث افت هزینه تعمیرات یخچال ساید  سامسونگ می شوند. اما اگر قطعات به کار رفته اصل باشند، بی شک باعث افزایش هزینه خواهند شد.

5-میزان سختی کار

گاهی سختی کار برای تعمیر یخچال ساید ، شدت یافته و این امر نیز در افزایش هزینه، دخیل خواهد بود.

خدمات نمایندگی مجاز ساید بای ساید سامسونگ

آیا به دنبال دریافت خدمات تعمیر ، نمایندگی یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری  کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه سامسونگ در منزل شما است.

پس اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی لوازم خانگی برای تعمیر را ندارید، روی ما حساب کنید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت لوازم خانه و اشپزخانه شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه  حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.

لیست کدهای خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید سامسونگ

کدهای خطا یا ارور یخچال فریزر ساید سامسونگ

دیدن یک سری اعداد ، حروف یا چشمک زن شدن بخش هایی از نوشتها  در صفحه نمایش یخچال شما می تواند ناراحت کننده باشد، اما نگران نباشید، اینها فقط کدهای خطا هستند. برای اگاه کردن شما از مشکل یخچال فریزر، ما به شما کمک می کنیم تا کدها را رمزگشایی کنید و مطمئن باشید که یخچال شما توجه و مراقبت  لازم را دریافت می کند.

توجه

بادیدن کدهای خطا روی صفحه نمایش ، یخچال فریزر را از برق نکشید. مگر اینکه تکنسین مربوطه از شما بخواهد یخچال را خاموش کنید. همچنین ، سعی نکنید با فشار دادن دکمه های روی صفحه نمایش کد خطا را از روی پانل صفحه نمایش پاک کنید. انجام هر یک از این موارد تشخیص و اصلاح مشکل را برای تکنسین دشوارتر می کند.