ی،

فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

samsung

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ 

تعمیر فوری قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران ، با  سالها سابقه در این حوزه ، کلیه خدمات تعمیر را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. اگر به دنبال تعمیرات ، قطعات و یا محصولات اصلی برند سامسونگ  می باشید می توانید از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان راهنمایی کنند

. تعمیرات تخصصی قطعات برند سامسونگ توسط تکنسین‌های با تجربه و آشنا به کار با کلیه تجهیزات و نیز ضمانت و گارانتی خدمات و قطعات انجام میگیرد . لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه میتوانید فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .  یا میتوانید با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران ، ارتباط گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

فهرست مطالب

دسته بندی خدمات

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان تهران و البرز ، سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

شعبات نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

 شمال: 02126121236

 غرب: 02144355988

 شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

 شمال: 02126121236

غرب: 02144355988

شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

تعمیرات ظرفشویی سامسونگ با بهترین قیمت

وجود لوازم خانگی مختلف در منازل از مسائل بسیار مهمی بوده که باید به آن توجه ویژه ای شود. امروزه نیز شرکت های معتبر بسیار زیادی نظیر شرکت سامسونگ در حوزه تولید این لوازم نقش دارند. حال ممکن است در طول زندگی روزمره هر یک از لوازم مختلف خانه شما که دارای برند های متفاوتی هستند، دچار آسیب ها و مشکلات مختلفی شود. به این دلیل مراکزی زیر نظر مستقیم شرکت سامسونگ راه اندازی شده که به رفع مشکلات و تعمیر ظرفشویی سامسونگ با بهترین قیمت بپردازد.

نمایندگی سامسونگ در تهران

نمایندگی معتبر تعمیرات ظرفشویی سامسونگ

در حال حاضر نمایندگی های بسیار زیادی در سراسر کشور ایران وجود دارند که به ارائه خدماتی همچون تعمیرات ظرفشویی سامسونگ می پردازند. این مراکز در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات در میان مردم محبوب شوند و از اعتبار خوبی بهره مند شوند. در نمایندگی معتبر تعمیرات ظرفشویی سامسونگ ، محصولات توسط تکنسین های حرفه ای تعمیر می شوند. برخی از این محصولات شامل یخچال فریزر ، یخچال فریزر ساید با ساید ، لباسشویی، کولر گازی ، تلویزیون ، جاروبرقی و … می شود. هر یک از محصولات به دلیل پیچیدگی خاص خود باید توسط افرادی حرفه ای تعمیر شوند. 

نمایندگی رسمی ظرفشویی سامسونگ در تهران

ظرفشویی سامسونگ جزء لوازم خانگی محبوب و مشهور در میان ایرانیان است. بسیاری از مردم از قدیم ، اقدام به خرید وسایل مختلف برند سامسونگ از جمله یخچال فریزر  ساید بای ساید  ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، جاروبرقی و … کرده اند و تا به امروز نیز از آن ها استفاده نموده اند. اما به هر حال ممکن است وسایل خانگی  نیز دچار خرابی و اصطهلاک شوند و نیاز به تعمیر آن ها  باشد. در این زمان دریافت خدمات از نمایندگی رسمی ظرفشویی  سامسونگ در تهران، بهترین راهکار برای تعمیر این لوازم و رفع مشکلات آن هاست. اطمینان خاطر از خدمات ارائه شده توسط تعمیر فوری ، نمایندگی رسمی  سامسونگ در تهران ، تنها یکی از مزایای اصلی دریافت خدمات از این نمایندگی مجاز است.

 

هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ

امروزه با وجود پیچیدگی های گوناگون درظرفشویی سامسونگ، امکان خرابی قطعات مختلف آن نیز بالاتر رفته است. به همین دلیل نیز باید توجه داشته باشید تا از لوازم خود به خوبی مراقبت کنید تا از برخی مشکلات جلوگیری شود. پیچیدگی تعمیر قطعات باعث شده تا هزینه های تعمیر ظرفشویی سامسونگ نیز بالاتر برود. علت اصلی این موضوع به دلیل وجود تحریم ها بوده که سبب بالاتر رفتن هزینه خرید قطعات ظرفشویی  می شود. در چنین شرایطی تنها نمایندگی های معتبر هستند که می توانند به کاهش هزینه های تعمیرات محصول شما کمک کنند. بنابراین شما نیز باید با ایجاد ارتباط با مرکزی معتبر ، از خدمات این مراکز به بهترین شکل بهره مند شوید.

در حال حاضر با وجود تحریم های مختلف برای ورود لوازم خانگی سامسونگ، شاهد افزایش شدید قیمت لوازم خانگی این شرکت و قطعات آن هستیم. افراد زیادی وجود دارند که در پی سودجویی بیشتر بوده و به همین دلیل به گران فروشی می پردازند. در این شرایط مردم کشورمان باید با تیز هوشی و ذکاوت خود از فروشگاه هایی که محصولات خود را  بدون واسطه به فروش می رسانند، خرید کنند. این مسئله موجب می شود تا شما بتوانید به راحتی نسبت به خرید قطعات ارزان تر برای تعمیرات ظرفشویی سامسونگ منزل خود بپردازید.

نمایندگی اصلی ظرفشویی سامسونگ در تهران

در حال حاضر بیشتر نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در تلاش هستند تا با ارائه بهترین خدمات در نزد مردم محبوب شوند.  برخی از آن ها با ارائه خدمات بهتر و نوین توانسته اند این مسئله را عملی و جایگاه مناسبی را در بین مردم به دست آورند. بنابراین اکثریت افرادی که قصد دارند تا به تعمیرات لوازم خانگی خود بپردازند، باید در ابتدا از خدمات مرکز موردنظر مطلع شوند. اکنون برخی از مراکز به ارائه خدمات بهتر پرداخته و همین موضوع در سطح کیفی فعالیت آن ها تاثیرگذار است. نمایندگی اصلی تعمیر ظرفشویی سامسونگ ، به عنوان یکی از معتبرترین و برترین مراکز تعمیراتی ظرفشویی سامسونگ شناخته شده که راحت ترین شرایط را برای ارایه خدمات ویژه به  شما فراهم کرده است.

شما نیز می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر، سرویس و یا نگهداری اصولی از ظرفشویی سامسونگ، با نمایندگی تعمیر فوری در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر فوری به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های شرکت سامسونگ در تهران ، اقدام به واردات قانونی قطعات و لوازم اصلی ظرفشویی سامسونگ با بهترین قیمت ، نموده  است. این مسئله باعث شده تا هزینه تعمیرات توسط نمایندگی ما با مقادیر کمتری انجام شود. همچنین مرکز ما به فروش قطعات اورجینال لوازم خانگی و تعمیرات ظرفشویی در محل نیز می پردازد که این موضوع سبب آسان شدن شرایط برای تعمیرات خواهد شد.

عمده خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیر فوری ،  تعمیر لوازم خانگی برند سامسونگ است. در نمایندگی تعمیر فوری بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان ارائه می شود. این خدمات که شامل تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی سامسونگ هستند که به صورت تخصصی نیز ارائه می شوند. بنابراین، از نظر کیفیت ارائه خدمات می توان با خیالی راحت از نمایندگی سامسونگ خدمات تعمیر را دریافت کرد. خدمات نمایندگی های سامسونگ که شامل تعمیر یخچال و فریزر ساید بای ساید و لباسشویی و ظرفشویی و تلویزیون  است، می تواند نیاز شما را به خرید مجدد وسایل و لوازم خانگی برند سامسونگ و یا دیگر برندهای موجود در کشور ایران برطرف کند.

لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه  فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . یا میتوانید با شماره تلفن تماس  نمایندگی اصلی ظرفشویی سامسونگ در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

خدمات بارز نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

خدمات بارز نمایندگی ظرفشویی سامسونگ به شما مشتریان عزیز به شرح زیر است: اگر مایل به دریافت خدمات تعمیر حرفه ای ظرفشویی ازنمایندگی سامسونگ  هستید؛ اگر دوست ندارید مشکل ظرفشویی معیوب شما همچنان پا برجا بماند ، اگر میخواهید با یکبار مراجعه و ارایه خدمات مشکل خرابی ظرفشویی  samsung شما رفع شود . باید به نمایندگی های ظرفشویی سامسونگ مراجعه کنید. تعمیر فوری نمایندگی مجاز و رسمی ظرفشویی سامسونگ با ارائه این خدمات، به همه ثابت کرده که بهترین گزینه برای انتخاب است:

 

1. تعمیرات تخصصی ظرفشویی سامسونگ
2. دریافت هزینه مصوب
3. تعمیرات ظرفشویی در سریع ترین زمان ممکن
4. به کارگیری تکنسین ماهر و مجرب ومورد تایید مراجع ذی صلاح برای حضور درمنزل
5. مراجعه سریع و بدون تاخیر برای تعمیر ظرفشویی  سامسونگ
6. ارائه فاکتور رسمی پس از پایان کار
7. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برند SAMSUNG و با کیفیت
8. تعمیر قطعه معیوب، نه تعویض !!!!
9. سرویس کامل ظرفشویی به منظور پیشگیری از خرابی وکاهش هزینه ها
10. رعایت حقوق مشتریان

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در منزل

حمل و نقل لوازم خانگی سامسونگ به مراکز تعمیرات کار ساده ای نیست. به ویژه اگر نیاز به تعمیر ظرفشویی  سامسونگ ، یخچال فریزر  ساید بای ساید و لوازم خانگی بزرگ باشد. در این زمان بهترین راهکار، دریافت خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در منزل است. عیب یابی اولیه برای تعمیر ظرفشویی samsung  در منزل به صورت تخصصی انجام می شود تا ابتدا دلیل بروز مشکل مشخص شود.

در صورتی که امکان تعمیر ظرفشویی در منزل وجود داشته باشد، مراحل مربوط به تعمیرات در منزل انجام می شود. در صورتی که نیاز به تعمیرموتور ظرفشویی سامسونگ یا تعمیر لگن ظرفشویی سامسونگ و یا تعمیر برد ظرفشویی سامسونگ یا بخشی از دستگاه در کارگاه باشد، فقط آن بخش از وسیله به مکان مورد نظر منتقل می گردد تا پس از انجام مراحل تعمیرات، مجددا مراحل نصب قطعه مورد نظر انجام شود.لطفا جهت در خواست تعمیر در منزل و اعزام  تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران

ظرفشویی های سامسونگ جزء  پرفروش  و در عین حال باکیفیت ترین در بازار کشور ایران هستند. اگرچه به دلیل کیفیت بالای این ظرفشویی ها ، احتمال خرابی آن ها کم است؛ اما در صورت نیاز به تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران، توصیه می شود که حتما به نمایندگی سامسونگ در تهران مراجعه کنید.برای اینکه در ابتدا باید مشکل ظرفشویی به طور دقیق تشخیص داده شود و سپس مراحل مربوط به تعمیر  انجام شود.

نمایندگی سامسونگ در تهران با داشتن نیروهای متخصص، ابتدا مشکل ظرفشویی را بررسی می کنند و هزینه های احتمالی که باید برای تعمیر پرداخت شوند را به مشتری ذکر خواهند کرد. پس از تایید مشتری، مراحل تعمیر ظرفشویی SAMSUNG در منزل انجام می شود.

در حال حاضر، مجموعه های مختلفی به عنوان نمایندگی سامسونگ در تهران فعالیت می کنند که خدمات متنوعی را به مردم ارائه می کنند. شما نیز می توانید در صورت نیاز به دریافت خدمات تعمیر، سرویس و یا نگهداری اصولی از وسایل و لوازم خانگی سامسونگ، با نمایندگی ما از طریق راه های ارتباطی پرکردن فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته و یا تماس با شماره تلفن های نمایندگی مجاز ظرفشویی سامسونگ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا در کوتاه ترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های مربوطه و عیب یابی و تعمیر  دستگاه شما اقدام نماییم.

مناطق تحت پوشش نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

مناطق تحت پوشش نمایندگی ظرفشویی سامسونگ ، اکثر مناطق تهران از جمله جنوب تهران ، شمال تهران ، غرب تهران  و شرق تهران را پوشش می دهد.

دریافت خدمات تعمیر و یا سرویس لوازم خانگی سامسونگ در تهران از نمایندگی های  مجاز سامسونگ در تهران مزایای بسیار زیادی را به دنبال دارد. اما فارغ از این موضوع، لازم است که نمایندگی پوشش مناسبی برای ارائه خدمات در تهران داشته باشد . 

مشتریان می توانند در هر یک از نقاط استان تهران، اقدام به دریافت خدمات نمایند . در صورت  دریافت این خدمات، فقط کافیست که با شماره تلفن های نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران ارتباط بگیرید و با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید و یا ازطریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته  کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و نسبت به اعزام تکنسین اقدام می نمایند . 

عیب یابی و تعمیرظرفشویی سامسونگ

یکی از مهم ترین مراحل برای تعمیر لوازم خانگی ، عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ  است. در صورتی که مراحل عیب یابی به درستی انجام نشود، احتمال اینکه مراحل تعمیر به خسارات جبران ناپذیر  انجام شود؛ وجود دارد. در این حالت نه تنها لازم است که یک هزینه زیادی را برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ پرداخت کنید، بلکه احتمالا نیاز به پرداخت هزینه مجدد برای تعمیر محصولات نیز خواهید داشت. عیب یابی و تعمیر ظرفشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیر فوری در تهران به صورت کاملا تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

تخصص کادر تعمیر فوری درتعمیرظرفشویی سامسونگ

مهم ترین اصل برای تعمیر فوری تخصص کادر تعمیر فوری در تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران  است . می توان بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کرد. این خدمات به صورت تخصصی و بر اساس نوع لوازم خانگی به مشتریان ارائه می شوند. تک تک مراحل از جمله عیب یابی، تشخیص مشکلات، خرید قطعات یا تعمیر آن ها و … به صورت تخصصی انجام می شوند تا در نهایت پس از تعمیر ظرفشویی ، دوباره شاهد خرابی آن ها نباشید. بنابراین در صورتی که کیفیت خدمات ارائه شده برای تعمیرظرفشویی سامسونگ برای شما مهم است، می توانید از خدمات تعمیر فوری از طریق راه های ارتباطی پرکردن فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته و یا تماس با شماره تلفن های نمایندگی ظرفشویی سامسونگ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تا در کوتاه ترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های مربوطه و عیب یابی و تعمیر  دستگاه شما اقدام نماییم .

تماس با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدت زمان تعمیر ظرفشویی  و هزینه دریافت شده برای تعمیرظرفشویی ، می توانید با کارشناسان تعمیر فوری در ارتباط باشید. تمامی خدمات این مجموعه به صورت 24 ساعته از طریق فرم ثبت سفارش انلاین به شما ارائه می شوند. پس از هر جهت خیالتان بابت سرعت ارائه خدمات راحت باشد. در صورت نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی و یا مشاوره، کافیست با یکی از شماره های تماس با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران با ما  ارتباط بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

خرابی و ایرادات رایج ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی ظرفشویی سامسونگ

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ:

سامسونگ به دلیل تولید محصولات با کیفیت بادوام شهرت زیادی به دست آورده است. این شهرت تا حد زیادی به دلیل تجارت لوازم خانگی آنهاست. در حالی که اکثر مالکان از ماشین ظرفشویی سامسونگ خود راضی هستند،خرابی و ایرادات رایج ماشین ظرفشویی سامسونگ که گزارش شده است به شرح زیراست:

1- ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمی کند

2 – نشت آب ماشین ظرفشویی سامسونگ

3. ماشین ظرفشویی تخلیه نمی کند

4-. ماشین ظرفشویی روشن نمی شود

برای حل  و بررسی این مشکلات ادامه مطلب را بخوانید و درصورت نیاز با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید

این راهنما برای ظرفشویی سامسونگ ، مدل های زیر میبا شد:

DB3710DB,DB3710DW,DB5710DT,DMR57LFBXAA,DMR57LFSXAA,DMR57LFWXAA

,DMR77LHSXAA,DMR78AHBXAA,DMR78AHSXAA,DMT610RHB/XAC,DMT800RHBXAA

,DMT800RHSXAA,DW80F600UTB/AA-0001,DW80F600UTS/AA-0001,DW80F600UTW/AA-0001,

DW80F800UWS/AA-0001,DW80J3020UB/AA-0000,DW80J3020UB/AC-0000,

DW80J3020US/AA-0000,DW80J3020US/AC-0000,DW80J3020UW/AA-0000

1- ماشین ظرفشویی سامسونگ ظرف ها را تمیز نمی کند

 

باز کردن درب ماشین ظرفشویی و مواجه شدن با  ظروفی که هنوز کثیف هستند می تواند بسیارمایوس کننده باشد.

متأسفانه  دربرخی موارد گزارش شده که  ماشین های ظرفشویی سامسونگظرف ها را تمیز نمیکند ، این یکی از شایع ترین شکایات است. این مشکل معمولاً به دلیل گرفتگی منافذ بازوهای اب پاش یا کثیفی مجموعه  فیلتر ایجاد می شود.

با گذشت زمان، ذرات غذا می توانند در سوراخ های کوچک بازوهای اب پاش گیر کنند. این بر فشار آب خارج شده از بازوهای اب پاش و توانایی آنها برای تمیز کردن کافی ظروف تأثیر می گذارد. ذرات غذا همچنین می توانند در مجموعه فیلتر گیر کرده و بر توانایی تمیز کردن ماشین ظرفشویی تأثیر بگذارند. بسته به مدل، میتوانید فیلتر را با چرخاندن قسمت بالایی آن بردارید. در غیر این صورت باید پیچ ​​های مجموعه فیلتر را بازکنید.

1- ماشین ظرفشویی را از برق قطع  خارج کنید وشیر  آب  ورودی به ماشین ظرفشویی را ببندید.

2- قفسه  پایینی ظروف را از ماشین ظرفشویی خارج کنید.

 3- بازوهای ابپاش را از ماشین ظرفشویی خارج کنید. در اکثر مدل ها می توان آنها را با دست باز کرد. اگر نمی توان آنها را جدا کرد، باید آنها را در داخل ماشین ظرفشویی تمیز کنید.

4- سینک یا سطل را با آب داغ پر کنید. سپس صابون و یک فنجان سرکه سفید را اضافه کنید.

5- بازوهای اب پاش را در آب بشویید.

6- برای از بین بردن تجمع در سوراخ های بازوی اب پاش از یک برس یا سوزن  فلزی استفاده کنید.

توجه: بهتر است از خلال دندان استفاده نکنید، زیرا ممکن است بشکند و برای همیشه در سوراخ بازوی اسپری قرار گیرد.

نظافت مجموعه فیلتر:

1- با قطع کردن  برق و آب و جداکردن بازوهای اب پاش، دستگیره فیلتر را بچرخانید تا مجموعه فیلتر و فیلتر فلزی کف را از ماشین ظرفشویی خارج کنید. اگر فیلتر را نمی توان به راحتی جدا کرد، بررسی کنید که آیا پیچ هایی روی مجموعه فیلتر وجود دارد در اینصورت پیچ ها را بازکنید. ممکن است لازم باشد دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی را برای دستورالعمل های بازکردن فیلتر را  مطالعه کنید.

اگر نمی توانید فیلتر را بردارید، کف ماشین ظرفشویی را با آب داغ و سرکه سفید تمیز کنید.

2- بسته به مدل، ممکن است لازم باشد از پیچ گوشتی برای جدا کردن لوله های آب استفاده کنید.

3- به دنبال پروانه اب پخش کن باشید که با پیچ محکم شده باشد. پیچ را باز کنید و پروانه را بردارید.

 هر گونه زباله را بردارید.قطعات بازشده  ماشین ظرفشویی را دوباره درجای خود نصب کنید.

2 – نشت آب ماشین ظرفشویی سامسونگ:

اگر ماشین ظرفشویی نشتی داشته باشد، معمولاً ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب، نوار عایق بندی درب یا شلنگ تخلیه است. برای تشخیص مشکل، بررسی کنید که نشت اب از کجای دستگاه است. اگر به نظر نمی‌رسد آب ازنوارعایق  درب  در اثر فرسودگی نشت می‌کند، با برداشتن پانل دسترسی پایین یا اصطلاحا پاخور ماشین ظرفشویی، میتوانید ببینید کدام قسمت باعث بروز نشت اب شده است.

با گذشت زمان ممکن است بست شیلنگ های ماشین ظرفشویی (شیلنگ تخلیه، شیلنگ پمپ، شیلنگ آب ورودی) شل شوند یا ممکن است عایق بندی آنها خراب شود.

شیلنگ ها همچنین می توانند ترک بخورند و باعث نشت آب شوند. اگر متوجه مشکلی در شیلنگ ماشین ظرفشویی شدید، باید آن را تعویض کنید. نوار درزگیر پوسیده درب ماشین ظرفشویی را به جای تلاش برای تعمیر، تعویض کنید.شیر برقی ورودی آب ، میزان آبی که ماشین ظرفشوییباتوجه به برنامه انتخابی نیاز دارد را کنترل می کند. اگر دریچه  و یا قطعات لاستیکی ان در حالت باز گیر کند، می تواند باعث نشتی  اب ماشین ظرفشویی شود. این شیربرقی  به شیلنگ های تامین آب  ورودی یا به شیر اب متصل است و آب را به داخل وان هدایت و ماشین ظرفشویی را پر می کند. اگر شیر اب ورودی معیوب باشد، باید تعویض شود.درصورت نیاز به راهنمایی با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید

3. ماشین ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمی کند:

اگر ماشین ظرفشویی سامسونگ تخلیه نمی کند، ممکن است شیلنگ تخلیه مسدود شده باشد، ممکن است پمپ تخلیه معیوب باشد، یا ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد. همچنین ممکن است مجموعه فیلتر با ذرات غذا مسدود شده باشد. گاهی اوقات ممکن است بوبین پمپ تخلیه کارنکند ​​.

حل مشکلات عدم تخلیه اب ظرفشویی سامسونگ:

1- مسیر خروجی فاضلاب ظرفشویی ازجمله فیلتر تخلیه و باقی مانده ذرات غذای دردسترس  را تمیز کنید همچنین هوای داخل شیلنگ تخلیه را درصورت نیاز تخلیه کنید.

2- بررسی کنید که شیلنگ تخلیه پیچ خورده نباشد

3- بررسی کنید که شیلنگ تخلیه پیچ خورده نباشد. اگر شیلنگ تخلیه به سینک ظرفشویی وصل شده باشد، به درستی انجام شده باشد و فاضلاب به ماشین ظرفشویی برنگردد.

4- پنل دسترسی پایین یا پنل پاخور را بردارید و علائم آسیب پمپ ، به ویژه پروانه پمپ را بررسی کنید. علائم آسیب شیر خروجی یا محفظه پمپ تخلیه را برای بررسی کنید. همچنین بوبین شیر ​​برقی روی پمپ تخلیه را بررسی کنید.

5- سیم پیچ پمپ تخلیه را با مولتی متر تست کنید.

6- قطعات معیوب را تعویض کنید.

4- ماشین ظرفشویی سامسونگ روشن نمی شود :

مشکلات مربوط به کدهای خطا یا روشن نشدن ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز از علل  رایج خرابی  ماشین ظرفشویی سامسونگ است.

ریست کردن ماشین ظرفشویی ممکن است مشکل را حل کند. دستورالعمل های تنظیم مجدد ماشین ظرفشویی را می توان در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی یا با قطع برق به مدت پنج دقیقه پیدا کرد. برای ریست کردن ظرفشویی به مطلب مربوط به ان مراجعه کنید. اگر کد خطا دریافت می کنید، بررسی کنید کد خطا به چه معناست و دستورالعمل های تعمیر را دنبال کنید. کدهای خطای ثابت نشان می دهد که یک قطعه نیازبه تعویض دارد یا مشکلی در برد کنترل وجود دارد. باید یک متخصص آموزش دیده برای بررسی برد کنترل اعزام و مشکل را برطرف کند اگر ماشین ظرفشویی روشن نمی شود، شایع ترین علت قطع شدن مدار قفل الکتریکی درب  یا معیوب بودن برد کنترل است. درصورت عدم رفع مشکل با نمایندگی ظرفشویی سامسونگ تماس بگیرید

مراحل تعمیرظرفشویی سامسونگ

مراحل تعمیر ظرفشویی سامسونگ به شرح زیر میباشد:

  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود. با توجه به مشکل ظرفشویی  و بررسی های فنی، دلیل بروز خرابی تشخیص داده می شود.
  • تشخیص مشکل وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل ظرفشویی  samsung ، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر ظرفشویی  سامسونگ تهیه می شوند و یا در صورت نیاز تعمیر خواهند شد.

هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ

دستمزد هزینه تعمیر ظرفشویی سامسونگ در تهران، وابسته به عوامل مختلفی است و این موضوع ایجاب می کند که قبل از انجام مراحل تعمیر، در مورد قیمت و هزینه تعمیر لوازم خانگی سامسونگ اطلاعات کسب کنید. در مجموعه تعمیر فوری، خدمات تعمیر ظرفشویی  samsung با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت به مشتریان ارائه می شوند. البته در صورتی که نیاز به تعویض قطعات باشد، احتمال اینکه هزینه تعمیر بالاتر باشد ، وجود خواهد داشت. در این صورت تکنسین های تعمیر این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر انجام شود. لطفا برای اطلاع از هزینه های تعمیر و تعویض قطعات ظرفشویی سامسونگ  باکارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

بسیاری از افراد، به محض ارتباط به نمایندگی، درخواست اطلاع از هزینه تعمیر ظرفشویی  سامسونگ را دارند!!! اطلاع از هزینه تعمیرات باعث می شود تا بتوانند تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و بودجه خود را با هزینه تطبیق دهند. آنچه که باید بگوییم، این است که هزینه تعمیر ظرفشویی ، تحت تاثیر پارامترهای مختلف قرار دارد که عبارتند از:

1-قدمت و عمر لوازم خانگی

لوازم خانگی قدیمی در مقایسه با لوازم خانگی جدید سامسونگ ، هزینه متمایزی دارند. ممکن است قطعه مربوط به این لوازم به راحتی در بازار پیدا نشود و همین کمیاب بودن، منجر به افزایش قیمت و در نتیجه افزایش هزینه نهایی تعمیرات شود. ولی قطعات  لوازم خانگی جدید ، راحت تر پیدا شده و این موضوع در هزینه، موثر خواهد بود.

2-اندازه و ابعاد لوازم خانگی

مسلما هر چقدر اندازه و ابعاد لوازم خانگی بزرگتر باشد، هزینه تعمیرات لوازم خانگی هم بیشتر خواهد بود. چرا؟ چون قطعات بیشتری در این لوازم بکار رفته اند.

3-نوع مشکل و نقص
مشکلاتی که نیاز به بررسی و تعمیر سطحی دارند، هزینه تعمیراتی کمتری را در پی خواهند داشت. ولی اگر مشکل عمیق تر باشد؛ منجر به افزایش هزینه می شود.

4-نوع قطعات تعویضی

بسته به درخواست برخی از افراد، نمایندگان از قطعات کپی و غیر اصل برای تعویض استفاده می کنند. این قطعات، قیمت ارزان تری داشته و باعث افت هزینه تعمیرات یخچال ساید  سامسونگ می شوند. اما اگر قطعات بکار رفته اصل باشند، بی شک باعث افزایش هزینه خواهند شد.

5-میزان سختی کار

گاهی پیدا کردن ایراد برای تعمیرظرفشویی  ، نیاز به بازکردن کامل تمام قطعات میباشد و این امر نیز در افزایش دستمزد و هزینه، دخیل خواهد بود.

الزامات تامین آب برای نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

قبل از نصب، یا حتی خرید خودماشین ظرفشویی اطمینان حاصل کنید که منبع تامین آب در خانه شما شرایط لازم برای دمای آب، فشار آب و زیرساختهای تاسیسات اب و فاضلاب  برای اتصال مناسب ظرفشویی را دارد. ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن ظروف شما بر اساس دما و فشار آب کار میکند، بنابراین اگر این الزامات برآورده نشود، عملکرد صحیح  شستشوی مورد انتظار رانخواهیدداشت.

احتیاط: برای جلوگیری از سوختگی شدید، دمای آب نباید از65 درجه سانتی گراد تجاوز کند.

لوازم و الزامات مورد نیاز:

مهم است که قبل از خرید و نصب ماشین ظرفشویی خود، چند الزام مانند دمای آب و فشار آب را مرور کنید.

  • شیلنگ فلکسیبل اب ورودی :شیلنگ فلکسیبل تامین آب ورودی به همراه ماشین ظرفشویی ارائه نمی شود، اما می توان آن را در اکثر فروشگاه های تاسیسات لوله کشی  و بهداشتی ساختمان خریداری کرد. اکثر فروشگاه ها ، شیلنگ فلکسی آب ورودی  ظرفشویی را با طول های مختلف تا 2.5 متر  را می فروشند. توصیه می شود ، جنس این شیلنگ از فولاد ضد زنگ باشد. اگر مشکلی در تامین اب ورودی ظرفشویی وجود داشته باشد، ممکن است با کدهای خطا یا چراغ های چشمک زن روی ماشین ظرفشویی مواجه شوید

 

  • دمای آب : یک منبع آب گرم 49 تا 65 درجه سانتیگراد برای بهترین عملکرد تمیز کردن و خشک کردن  ظرفها مورد نیاز است. اگر دمای آب ثابت نباشد، ممکن است با کدهای خطا یاچراغ های چشمک زنروی ماشین ظرفشویی روبرو شوید.
  • فشار آب: فشار آب باید بین 20 تا 120 psi  باشد.

 توجه: فشار آب کمتر از 20 psi باعث خرابی دریچه شیربرقی و جلوگیری از بسته شدن آب ورودی می شود.

  • زانوی نود درجه :زانوی 90 درجه داخل کارتن ماشین ظرفشویی نیست اما قابل خرید است. استفاده از زانوی نود درجه در اتصال شیلنگ فلکسیبل آب به ماشین ظرفشویی الزامی است مشخصات فنی زانویی نود درجه در یک طرف با سایز 2/1اینچی و یک مهره 3/8 اینچی در طرف دیگر است.

بهترین روش چیدمان ماشین ظرفشویی سامسونگ :

چیدمان ماشین ظرفشویی می تواند کار مشکلی باشد، اما انجام صحیح آن باعث بهبود عملکرد تمیز کردن و خشک کردن بهتر ظروف میشود. هر مدل ماشین ظرفشویی سامسونگ شامل توصیه های چیدمان ظروف در دفترچه راهنمای دستگاه است. با این حال، توصیه های کلی زیر را می توان برای هر ماشین ظرفشویی اعمال کرد. اجازه دهید بهترین راه برای قرار دادن ماشین ظرفشویی را به شما نشان دهیم

توصیه های کلی و عمومی چیدمان:

تعداد و اندازه ظروف الگوی چیدمان بهینه را تعیین می کند، بنابراین قبل از گذاشتن اولین ظرف فکر خوبی داشته باشید. برای الگوهای چیدمان پیشنهادی برای مدل خود، به قسمت راهنمای کاربری مراجعه کنید.از همه ویژگی‌های ماشین ظرفشویی خود استفاده کنید و آن را به گونه‌ای چیدمان کنید که برای هر بارشستشو بهترین عملکرد را داشته باشد. هر ماشین ظرفشویی دارای قطعات تاشو، قابل تنظیم یا جداشدنی است تا فظاهای مختلفی را برای چیدمان ظرفها دراختیارشما قرار دهد. دفترچه راهنمای کاربر، توضیحی در مورد ویژگی های مدل شما دارد.بقایای غذا (مانند استخوان یا دانه برنج) و هر نوع زباله دیگری (مانند خلال دندان یا کاغذ) را از داخل ظروف بردارید. این موارد می تواند به ظروف آسیب برساند، صدا ایجاد کند یا حتی باعث اختلال در عملکرد ماشین ظرفشویی شود.

کثیف ترین قسمت هر ظرف را به سمت مرکز ماشین ظرفشویی قرار دهید. هر ظرفی که دهانه  باز دارد ، مانند قابلمه یا فنجان، رو به پایین باشد تا آب به داخل آن بپاشد و داخل آن آب جمع نشود. مطمئن شوید که فضای کافی بین ظروف وجود دارد و اب به راحتی به تمام قسمت های ظروف پاچیده میشود.

پس از اتمام چیدمان ، نازل های اسپری اب را با دست بچرخانید. اگر یکی از ظروف شما بیرون زده است (مانند دسته های قابلمه) و مانع از چرخش آزادانه نازل ها می شود، آنها را جابجا کنید و دوباره بچینید.

از انتخاب برنامه شستشوی مناسب برای  ظروف و میزان کثیفی و چربی ظروف و موارد دیگر اطمینان حاصل کنید و تنظیماتی متناسب با ظروف چیده شده داخل ماشین را انجام دهید. همچنین از اندازه  مناسب (توصیه سازنده) شوینده و مواد جلا دهنده استفاده کنید.

چیدمان قفسه پایین:

وسایل بزرگتر مانند قابلمه و تابه را روی سبد پایینی قرار دهید. اگرمیخواهید فقط وسایل کوچکتر را بشویید، آنها را روی قفسه بالایی قرار دهید و قفسه پایینی را خالی بگذارید. برخی از مدل ها نباید اقلام پلاستیکی را روی قفسه پایینی قرار دهند، حتی اگر قابل شستشو در ماشین ظرفشویی باشند. برای بررسی اینکه آیا این در مورد مدل شما صدق می کند یا خیر، به دفترچه راهنمای محصول مراجعه کنید

چیدمان قفسه بالایی:

 اقلام کوچکتری مانند لیوان، فنجان، نعلبکی، لیوان و اقلام پلاستیکی قابل شستشو در ماشین ظرفشویی را در قفسه بالایی قرار دهید. اگر مدل شما دارای یک قفسه مخصوص لیوان شیشه ای است، از آن برای لیوان های شیشه ای پایه دار استفاده کنید، درصورتی که از آن استفاده نمی کنید، آن را به سمت عقب تا کنید.

چیدمان کارد و چنگال:

اطمینان حاصل کنید که وسایلی مانند چنگال و قاشق در کنار هم قرار نگیرند.

توجه: برخی از سبدهای کارد و چنگال دارای شکاف های جداگانه برای هر کدام هستند. برای توصیه‌های چیدمان داخل هر شکاف به دفترچه راهنما مراجعه کنید.

دسته‌های چاقوها را به سمت بالا ودسته های  قاشق و چنگال‌ها را به سمت پایین بگذارید.

هرمورد کوچک و سبک وزن باید درجای خود محکم شود تا در طول برنامه شستشو  با پاچش اب حرکت نکرده و باعث ایجاد سرو صدا نشود.برخی از مدل ها دارای یک بخش کارد و چنگال برای قفسه بالایی یا یک قفسه سوم کامل فقط برای کارد و چنگال هستند. ویژگی های موجود در مدل ظرفشویی خود را دفترچه راهنما ببینید.

خدمات نمایندگی مجاز ظرفشویی سامسونگ

آیا به دنبال دریافت خدمات نمایندگی ظرفشویی سامسونگ در تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری  کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه سامسونگ در منزل شما است.پس اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی لوازم خانگی برای تعمیر را ندارید، روی ما حساب کنید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت لوازم خانه و اشپزخانه شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه  حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.

برنامهای شستشو، گزینه ها و تنظیمات ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ماشین ظرفشویی سامسونگ در زمان و انرژی صرفه جویی بسیار می کند، اما آیا واقعاً میتوان با این میزان مصرف انرژی  بیشترین استفاده  و بهروری را از آن  کرد؟

 مطمئناً، همیشه استفاده از برنامه auto آسان است، اما ماشین ظرفشویی شما برنامه ها، گزینه‌ها و تنظیمات زیادی دارد برای اینکه مطما شویم که ظروف شما به بهترین شکل شستشو می‌شوند.

 بسته به اینکه چه چیزی را می‌شویید و چگونه آن را چیدمان می‌کنید، باید گزینه‌های مناسبی را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

توجه: برنامه ها، گزینه ها و تنظیمات بر اساس مدل متفاوت است. برای اطلاعات خاص محصول، لطفاً به دفترچه راهنمای کاربر یا نمایندگی طرفشویی سامسونگ مراجعه کنید.

گزینه های ماشین ظرفشویی:

ماشین ظرفشویی سامسونگ علاوه بر برنامهای مختلف و متنوع ، دارای گزینه های اضافی تمیز کردن می باشد که می توان آنها را با برنامه های شستشو تلفیق و انتخاب کرد.

توجه: برخی از گزینه ها در صورت انتخاب برنامهای خاص در دسترس نیستند

برنامهای شستشو ماشین ظرفشویی :

ماشین ظرفشویی سامسونگ شما دارای برنامه های مختلفی برای تمیز کردن بشقاب ها، قابلمه ها، تابه ها و کارد و چنگال شما می باشد. در زیر می توانید لیست برنامها را مرور کنید:

برنامه AUTO :(این برنامه در مدل‌های قدیمی‌تر « Smart Auto » نامیده می‌شود): این برنامه میزان کثیفی وچربی  را تشخیص می‌دهد و پس از چند دقیقه کارکرد به‌ طور خودکار برنامه بهینه را آغاز می‌کند.

برنامه Chef: از این برنامه برای تمیز کردن همزمان ظرفها با لکه های سرسخت  و کثیفی کم  استفاده کنید.

ظروف به شدت کثیف را در ناحیه Zone Booster و ظرف با کثیفی کمتر را در مناطق دیگر بچینید.

برنامه Delicate: از این برنامه برای ظروف کثیف و شکننده مانند ظروف شیشه ای ظریف و کریستال (لیوان های پایه دار و غیره) استفاده کنید.

 احتیاط: از این برنامه برای سایر ظروف شیشه ای استفاده نکنید زیرا ممکن است کدر یا خش دار شود. Express 60  (این برنامه در مدل‌های قدیمی‌تر Quick+ نامیده می‌شود):

 از این برنامه زمانی استفاده کنید که نیاز به شستن سریع ظروف دارید. این برنامه حدود 1 ساعت طول  می کشد. این برنامه روی ظروف با میزان کثیفی کم  بهترین کارایی را دارد. در این برنامه زمان خشک شدن وجود ندارد.

برنامه Heavy : از این برنامه برای ظروف بسیار کثیف استفاده کنید.

برنامه Normal: از این برنامه برای ظروف کثیف معمولی استفاده کنید. برچسب مصرف انرژی ماشین ظرفشویی بر اساس این برنامه است.

برنامه Pots & Pans:  برای ظروف، قابلمه ها و تابه هایی که به سختی تمیز می شوند و به شدت چرب هستند استفاده کنید.

برنامه Rinse Only: برای شستشوی لیوان‌ها و ظروف نقره‌ای که سریع شسته نمی‌شوند و به مواد شوینده نیاز ندارند استفاده کنید.

برنامه Self Clean: از عملکرد Self Clean برای تمیز کردن داخل  ماشین ظرفشویی استفاده کنید. اگر ماشین ظرفشویی نیاز به تمیز کردن خود داشته باشد، با روشن کردن دستگاه، نشانگر Self Clean به مدت 5 ثانیه چشمک می زند. اگر زمانی که نشانگر چشمک می زند ماشین ظرفشویی را روشن کنید، نشانگر به طور خودکار خاموش می شود.

 احتیاط: همیشه برنامه . Self Clean را با ماشین ظرفشویی بدون ظرف و خالی اجرا کنید. هرگز از آن به عنوان برنامه شستشو برای تمیز کردن ظروف استفاده نکنید

کدهای خطا یا ارور ظرفشویی  سامسونگ

دیدن یک سری اعداد ، حروف یا چشمک زن شدن بخش هایی از نوشتها  در صفحه نمایش ظرفشویی شما می تواند ناراحت کننده باشد، اما نگران نباشید، اینها فقط کدهای خطا یا ارور ظرفشویی سامسونگ هستند. که برای اگاه کردن شما از مشکل ظرفشویی نمایش داده شده اند، ما به شما کمک می کنیم تا کدها را رمزگشایی کنید و مطمئن باشید که ظرفشویی شما عیب یابی و مراقبت  لازم را دریافت می کند.

توجه

لیست کدهای خطا یا ارور ظرفشویی سامسونگ

5/5 - (1 امتیاز)