فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

LG

یخچال الجی
یخچال فریزر الجی3
نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی

نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی

تعمیرفوری قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی در تهران ، با بیش از 20 سال سابقه در این حوزه ، کلیه خدمات تعمیرات را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. اگر به دنبال تعمیرات قطعات یخچال ساید ال جی  می باشید می توانید از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ، موجود در وب سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان راهنمایی کنند .

فهرست مطالب

دسته بندی خدمات

تعمیرات تخصصی نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی

تعمیرات توسط تکنسین‌های با تجربه و آشنا به کار با کلیه تجهیزات و نیز ضمانت و گارانتی خدمات و قطعات انجام میگیرد . لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه میتوانید فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس  تعمیر فوری نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان البرز سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی ال جی

شعبات نمایندگی ال جی

 شمال: 02126121236

 غرب: 02144355988

 شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

 شمال: 02126121236

غرب: 02144355988

شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی 

برند الجی که از برندهای خارجی معروف در کشور ایران است با شعار معروف Life’s Good زندگی خوب است ، در سال های گذشته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است و بسیاری از مردم متقاضی خرید لوازم خانگی برند LG بوده و هستند. این موضوع سبب شده تا برخی از مردم به واسطه خرابی محصولات خانگی ال جی خود، نیاز به دریافت خدمات تخصصی برای یخچال ساید بای ساید  الجی را داشته باشند.

نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی در تهران با ارائه خدمات تخصصی و فوری در هفت روز هفته و 24 ساعته حتی ایام تعطیل به دلیل اهمیت یخچال فریزر در اشپزخانه و جلوگیری از فساد مواد غذایی، امکان تعمیر انواع یخچال فریزر ساید الجی را فراهم می کند. دریافت خدمات تعمیر با خیالی آسوده از نمایندگی ال جی  lg در استان تهران، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سال های سال از ساید الجی خودتان استفاده و از زندگی لذت ببرید لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس نمایندگی مجاز ساید بای ساید ال جی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

نمایندگی ساید بای ساید ال جی

ساید بای ساید الجی در اوج کیفیت قرار داشته و اعتماد کافی را بین مخاطبان ایجاد کرده است. اما از آنجا که مشکل در کمین هر چیزی و هر کسی است، یخچال فریزرهای ساید الجی هم گاهی به مشکل دچار می گردند. هیچ مشکلی بدون راه حل نبوده و نباید با کوچکترین مسئله، برچسب بد به روی محصول زد. بلکه باید گشت و راه حل مناسب را پیدا کرد. مثلا یکی از راه های عاقلانه، مراجعه به  مراکز معتبر نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی lg است. نمایندگی، دارای اعتبار بیشتری نسبت به مراکز تعمیراتی متفرقه دیگر بوده و خدمات بهتر و گسترده تری را ارائه می نماید. در ادامه به چند مورد از مهمترین خدمات نمایندگی ساید الجی اشاره خواهیم کرد.

خدمات بارز نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی LG

اگر مایل به دریافت خدمات تعمیرات حرفه ای از نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی lg هستید؛ اگر دوست ندارید مشکل یخچال معیوب شما همچنان پا برجا بماند ، اگر میخواهید با یکبار مراجعه و ارایه خدمات مشکل خرابی یخچال ساید  lg شما رفع شود . باید به نمایندگی های مجاز و رسمی یخچال و فریزر ساید بای ساید الجی مراجعه کنید. تعمیر فوری نمایندگی مجاز و رسمی محصولات  الجی با ارائه این خدمات، به همه ثابت کرده که بهترین گزینه برای انتخاب است:

یخچال الجی

1. تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر ساید بای ساید الجی lg
2. دریافت هزینه مصوب
3. تعمیرات یخچال ساید در سریع ترین زمان ممکن
4. به کارگیری تکنسین ماهر و مجرب ومورد تایید مراجع ذی صلاح برای حضور درمنزل
5. مراجعه سریع و بدون تاخیر برای تعمیر ساید بای ساید  الجی
6. ارائه فاکتور رسمی پس از پایان کار
7. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برند ال جی و با کیفیت
8. تعمیر قطعه معیوب، نه تعویض !!!!
9. سرویس کامل یخچال و فریزر و ساید بای ساید  به منظور پیشگیری از خرابی وکاهش هزینه ها
10. رعایت حقوق مشتریان

تخصص تکنسین ها در تعمیرات لوازم خانگی

متاسفانه دیده شده است که برخی از مردم برای کاهش هزینه های تعمیر خودشان، اقدام به دریافت خدمات تعمیرات ساید بای ساید الجی از مجموعه های غیر معتبر می کنند و نه تنها نمی توانند هزینه های خودشان را کاهش دهند، بلکه به دلیل عدم تخصص کافی و خرابی مجدد یخچال و فریزر ، متحمل هزینه بیشتری می شوند.

نمایندگی الجی تهران

تخصص تکنسین ها برای تعمیر  در نمایندگی یخچال ساید بای ساید ال جی بسیار حائز اهمیت است. به ویژه اگر نیاز به تعمیر قطعات یخچال و یا تعویض قطعات فریزر به صورت تخصصی باشد.تکنسین های متخصص در نمایندگی ال جی در تهران، امکان عیب یابی اولیه انواع لوازم خانگی را فراهم می کنند. پس از بررسی دقیق لوازم خانگی و عیب یابی آن ها، تعمیرات لوازم خانگی برند LG با دقت زیادی انجام می شود تا مشکل  به صورت تخصصی و کاملا اصولی حل شود. در این صورت احتمال خرابی مجدد کاهش پیدا می کند.

تعمیرات یخچال ساید بای ساید ال جی در منزل

حمل و نقل لوازم خانگی ال جی به مراکز تعمیرات کار ساده ای نیست. به ویژه اگر نیاز به تعمیر ساید بای ساید ، ماشین لباسشویی و لوازم خانگی بزرگ باشد. در این زمان بهترین راهکار، دریافت خدمات تعمیر فوری الجی LG در منزل است. عیب یابی اولیه برای تعمیر یخچال و فریزر و ساید بای ساید الجی در منزل به صورت تخصصی انجام می شود تا ابتدا دلیل بروز مشکل مشخص شود.

در صورتی که امکان تعمیر یخچال در منزل وجود داشته باشد، مراحل مربوط به تعمیرات در منزل انجام می شود. اما در صورتی که نیاز به تعمیر موتور ساید بای ساید الجی یا تعمیر یخ ساز ساید الجی و یا تعمیر برد یخچال فریزر الجی و یا بخشی از یخچال در کارگاه باشد، فقط آن بخش از وسیله به مکان مورد نظر منتقل می گردد تا پس از انجام مراحل تعمیرات، مجددا مراحل نصب قطعه مورد نظر انجام شود.لطفا جهت در خواست تعمیر در منزل و اعزام تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن نمایندگی یخچال ساید الجی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر

علل اصلی آسیب یخچال ساید بای ساید الجی

 تقریباً 97 درصد خانه‌های ایرانی  دارای یخچال هستند که آن را به متداول‌ترین لوازم خانگی  در این کشور تبدیل می‌کند. علاوه بر این، 23 درصد از خانه های ایرانی دارای دو یا چند یخچال هستند. جای تعجب نیست که یخچال‌ها رایج‌ترین وسیله‌ خانگی هستند. در حالی که میانگین طول عمر یک یخچال استاندارد و سایز کامل برند الجی LG حدود 17 سال است، حوادث یک باره و غیره پیش بینی و یا عدم نگهداری می تواند طول عمر آنها را به شدت کاهش دهد.  در تحقیقات مستقل واحد R&D شرکت تعمیر فوری  نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی دو دلیل اصلی آسیب ،افزایش ولتاژ برق شهر  و فرسودگی ناشی از اصطهلاک و طول عمر بالای دستگاه است. برای اطلاعات بیشتر به مقاله  علت خرابی سخت کوش ترین وسیله خانه چیست؟مراجعه کنید

مراحل تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی

  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر یخچال ساید ال جی در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود. با توجه به مشکل لوازم خانگی و بررسی های فنی، دلیل بروز خرابی تشخیص داده می شود.
  • تشخیص مشکل وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل لوازم خانگی lg، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر لوازم خانگی الجی تهیه می شوند و یا در صورت نیاز تعمیر خواهند شد.

مزایای خدمات تعمیر فوری نمایندگی یخچال ساید الجی

در سال های اخیر شرکت های مختلفی در حوزه خدمات تعمیر لوازم خانگی الجی در تهران شروع به کار کرده اند. اما ارائه خدمات تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار هر کدام از این شرکت ها نیست. تعمیر فوری نمایندگی الجی در تهران، خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می کند. این خدمات کاملا اصولی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند شد. بنابراین ، با دریافت خدمات از نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی، مشکل هر یک از انواع یخچال فریزر را برطرف کرد و مجددا از ان استفاده نمود. با ما تماس بگیرید

مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تعمیرات لوازم خانگی LG باید به صورت تخصصی و اصولی انجام شود. هر فرد تعمیرکاری تخصص کافی روی سیستم ها و آپشن های لوازم خانگی ال جی را  ندارد. به همین خاطر، باید این کار توسط افراد متخصص و در مراکز معتبر انجام شود. نمایندگی ال جی در تهران ، امکان تعمیر انواع لوازم خانگی الجی را به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کند.

انواع لوازم خانگی lg از جمله ماشین لباسشویی ال جی، یخچال و فریزر الجی جارو برقی ال جی، کولر گازی ال جی و … ممکن است پس از گذشت چند سال کارکرد دچار خرابی لوازم مصرفی شوند. مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با داشتن نیروهای متخصص، امکان تعمیر انواع این لوازم خانگی را به صورت تخصصی فراهم می کند. فقط کافیست که با کارشناسان تعمیر فوری در تماس  باشید تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

دستمزد و هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی

دستمزد تعمیر ساید بای ساید الجی در تهران، وابسته به عوامل مختلفی است و این موضوع ایجاب می کند که قبل از انجام مراحل تعمیر، در مورد قیمت و هزینه تعمیر لوازم خانگی LG اطلاعات کسب کنید. در مجموعه تعمیر فوری، خدمات تعمیر ساید الجی lg با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت به مشتریان ارائه می شوند. البته در صورتی که نیاز به تعویض قطعات یخچال ساید باشد، احتمال بالاتر رفتن هزینه تعمیر وجود خواهد داشت. در این صورت تکنسین های تعمیر این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر انجام شود. لطفا برای اطلاع از هزینه های تعمیر و تعویض قطعات یخچال ساید باکارشناسان نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

عوامل موثر در هزینه های تعمیر ساید بای ساید الجی

بسیاری از افراد، به محض ارتباط به نمایندگی، درخواست اطلاع از هزینه ی تعمیرات یخچال فریزرالجی را دارند!!! اطلاع از هزینه تعمیرات باعث می شود تا بتوانند تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و بودجه خود را با هزینه تطبیق دهند. آنچه که باید بگوییم، این است که هزینه تعمیرات یخچال وفریزرالجی ، تحت تاثیر پارامترهای مختلف قرار دارد که عبارتند از:

1-قدمت و عمر لوازم خانگی

لوازم خانگی قدیمی در مقایسه با لوازم خانگی جدید الجی ، هزینه متمایزی دارند. ممکن است قطعه مربوط به این لوازم به راحتی در بازار پیدا نشود و همین کمیاب بودن، منجر به افزایش قیمت و در نتیجه افزایش هزینه نهایی تعمیرات شود. ولی قطعات مربوط به لوازم خانگی جدید LG ، راحت تر پیدا شده و این موضوع در هزینه، موثر خواهد بود.

2-اندازه و ابعاد لوازم خانگی

مسلما هر چقدر اندازه و ابعاد لوازم خانگی بزرگتر باشد، هزینه تعمیرات لوازم خانگی هم بیشتر خواهد بود. چرا؟ چون قطعات بیشتری در این لوازم به کار رفته اند.

3-نوع مشکل و نقص
مشکلاتی که نیاز به بررسی و تعمیر سطحی دارند، هزینه تعمیراتی کمتری را در پی خواهند داشت. ولی اگر مشکل عمیق تر باشد؛ منجر به افزایش هزینه می شود.

4-نوع قطعات تعویضی

بسته به درخواست برخی از افراد، نمایندگان از قطعات کپی و غیر اصل برای تعویض استفاده می کنند. این قطعات، قیمت ارزان تری داشته و باعث افت هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی می شوند. اما اگر قطعات به کار رفته اصل باشند، بی شک باعث افزایش هزینه خواهند شد.

5-میزان سختی کار

گاهی سختی کار برای تعمیر لوازم خانگی، شدت یافته و این امر نیز در افزایش هزینه، دخیل خواهد بود.

خدمات تعمیر نمایندگی یخجال فریزر الجی

خدمات تعمیر نمایندگی یخچال ساید الجی تهران

آیا به دنبال دریافت خدمات تعمیر ، نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی در تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری  کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات لوازم خانگی الجی را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه الجی در منزل شما است.
پس اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی لوازم خانگی برای تعمیر را ندارید، روی ما حساب کنید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت لوازم خانه و اشپزخانه شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.با ما تماس بگیرید

تماس با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تهران

تعمیر فوری نمایندگی رسمی ال جی در تهران در تمامی نقاط استان تهران از جمله شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران و جنوب تهران را پوشش می دهد . بنابراین ، تمامی ساکنان و همشهریان عزیز تهران می توانند برای دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر ساید الجی ، با مجموعه تعمیر فوری در ارتباط باشند . برای تماس با نمایندگی ال جی ، کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت تلفن ثابت و همراه با ما در تماس باشید . در نظر داشته باشید که شماره تماس نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی برای هر یک از بخش های تهران متفاوت است . بنابراین ، بر اساس محدوده مورد نظر خود اقدام به تماس نمایید .

تماس با نمایندگی ال جی در زمینه تعمیرات تخصصی و مطمان و همچنین هزینه هایی که احتمالا پیش روی شما خواهند بود ، اطلاعات بیشتری کسب می کنید . بنابراین، اگر به دنبال دریافت خدمات از نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی هستید ، کافیست که با کارشناسان تعمیر فوری در تماس باشید . و یا از طریق ثبت مشخصات در فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت .

مناطق تحت پوشش نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی

تعمیر فوری نمایندگی الجی در تهران تمامی نقاط استان تهران از جمله شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران و جنوب تهران را پوشش می دهد . بنابراین ، تمامی ساکنان و همشهریان عزیز تهران می توانند برای دریافت خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی ، با مجموعه تعمیر فوری در ارتباط باشند . برای تماس کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت تلفن ثابت و همراه با ما در ارتباط باشید . در نظر داشته باشید که شماره تماس برای هر یک از بخش های تهران متفاوت است . بنابراین ، بر اساس محدوده مورد نظر خود اقدام به تماس نمایید .

تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی در شمال تهران

شمیرانات، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، بلوار کاوه، سعدآباد، جماران، جمشیدیه، زعفرانیه، فرشته، تجریش، اقدسیه، آجودانیه، پاسداران، دیباجی، شریعتی، دولت، ظفر، یخچال، جردن، اندرزگو، میرداماد، شریعتی، پل رومی، زرگنده، شهرک غرب، سعادت آباد، آتی ساز

تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی در مرکز تهران

انقلاب، میدان ولیعصر، فاطمی، یوسف آباد، مطهری، عباس آباد، میدان ونک، شیخ بهایی، شیراز، امیر آباد، کارگر شمالی، شهرک والفجر، شهر آرا، جلال آل احمد، شهرک آزمایش، گیشا

تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی در غرب تهران

صادقیه، ستارخان، توحید، مرزداران، بلوار فردوس، جنت آباد، شهرک راه آهن، دریاچه چیتگر، پونک، ستاری، شهران، شهرک اکباتان، تهرانسر، کن، شهر زیبا، سردار جنگل، آیت الله کاشانی، خلیج فارس

تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی در شرق تهران

تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، پیروزی، افسریه، آهنگ، حکیمیه، ارتش، لویزان، شیان

تعمیر یخچال ساید بای ساید الجی در جنوب تهران

منیریه، حافظ، شاهپور، نازی آباد، خانی آباد، جوادیه، راه آهن، انقلاب، آزادی، نواب، جمهوری، ولیعصر، قزوین، یافت آباد، شادآباد، امازاده حسن، مهرآباد، شهر ری، باقر شهر، ورامین، عبدل آباد

کد خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی

رایج ترین خطاهای یخچال ساید بای ساید الجی

با “E” ، “ER” و یا “r”  شروع می شوند

لیست کدهای خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید ال جی  

کدهای خطا یا ارور ، سیگنال هایی از دستگاه شما هستند که به توجه شما نیاز دارد،  این کدها در یخچال های جدید به صورت حروف در صفحه نمایشگر دیجیتال  و یا به صورت روشن شدن یک چراغ سبز درکنار یک عدد در صفحه نمایش یخچال های قدیمی شما نمایش داده می شوند. خطا ممکن است در برخی از واحدها بسته به مدل متفاوت نمایش داده شود. رایج ترین خطاها با “ER”، “E” یا “r” شروع می شوند.

باید توجه داشت این کد خطاها به صورت کلی ایرادات را مشخص میکنند و برای بررسی دقیق و تعمیر یخچال ساید الجی احتیاج به کمک گرفتن از تکنسین های متخصص میباشد.کدهای خطا به دو قسمت کد خطاهای دیجیتالی یخچال فریزر الجی و کدخطاهای انالوگ یا عددی تقسیم میشوند. برای اطلاعات بیشتر درباره ارورها و یا کد خطاهای نمایش داده شده روی دستگاه شما با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  of f

یخچال LG شما به حالت نمایشگاهی  یا حالت نمایشی مجهز است. این ویژگی در فروشگاه‌ها برای صرفه‌جویی در انرژی و غیرفعال کردن موتور و سردکنندگی در بخش یخچال و فریزر استفاده می‌شود. هنگام فعال شدن حالت نمایشگر، بر روی صفحه نمایش کنترلی عبارت OF F نمایش داده می‌شود.

رفع خطا یا ارور of f یخچال ساید بای ساید الجی

برای رفع خطا یا ارور of f یخچال ساید بای ساید الجی به صورت زیر عمل میکنیم:

با باز بودن هر یک از درهای یخچال، همزمان دکمه‌های REFRIGERATOR و ICE PLUS را فشار دهید و نگه دارید.

پس از نگه داشتن دکمه‌ها به مدت پنج ثانیه، صفحه نمایش صدای بیپ میدهد و تنظیمات دما نمایش داده می‌شوند تا تأیید کنند که حالت نمایشگاهی غیرفعال شده است.

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی  تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی 

کد خطای rt نشان‌دهنده وجود یک  خطا در سنسور دمای داخل کابین یخچال که اتصال کوتاه شده یا قطع شده است.

این خطا به معنای اتصال کوتاه یا قطع شدن ارتباط سنسور دمای یخچال است. سنسور دمای کابین یخچال برای اندازه‌گیری دمای داخل یخچال استفاده می‌شود.

رفع خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی

برای رفع خطا rt ، می‌توانید اقدامات زیر را بررسی کنید:

1. بررسی سیم‌کشی سنسور: مطمئن شوید که سیم‌کشی سنسور به درستی و به طور صحیح متصل شده است. بررسی کنید که سیم‌ها هیچ گونه قطعی یا شورتی ندارند.

2. تمیز کردن سنسور: گاهی اوقات خطاهای سنسور ممکن است به دلیل وجود ذرات یا الکتریسیته ساکن روی سنسور باشد. با دقت و با استفاده از پارچه نرم و خشک، سطح سنسور را تمیز کنید.

3. راه‌اندازی مجدد یخچال: برای رفع موقت خطا، می‌توانید واحد یخچال را برای مدتی خاموش کنید و سپس آن را دوباره روشن کنید. این کار ممکن است باعث بازنشانی سیستم و رفع موقت خطاها شود.

4. تماس با خدمات پشتیبانی: اگر پس از انجام مراحل فوق خطای rt همچنان ادامه دارد، بهتر است با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.ما می‌توانیم راهنمایی دقیق‌تری در خصوص رفع خطا ارائه دهیم و در صورت لزوم، یک تکنسین مجاز را برای تعمیر به شما ارسال کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این توصیه‌ها به عنوان راهنمای عمومی عرضه شده‌اند و برای مشکلات خاص شما ممکن است نیاز به روش‌ها و اقدامات دیگری داشته باشید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  FS 

کد خطای FS نشان‌دهنده وجود یک اتصالی یا قطع شدن ارتباط سنسور فریزر است.

رفع خطا یا ارور FS یخچال ساید بای ساید الجی

خطای FS در یخچال ساید بای ساید الجی برخی مشکلات مربوط به سنسور فریزر را نشان می‌دهد. برای رفع این خطا، می‌توانید مراحل زیر را امتحان کنید:

1. بررسی سیم‌کشی سنسور: ابتدا مطمئن شوید که سیم‌کشی سنسور فریزر به درستی متصل شده است و هیچ قطعی یا اتصالی در اتصالات وجود ندارد. بررسی کنید که سیم‌کشی سنسور به طور صحیح به محل خود متصل شده باشد.

2. تمیز کردن سنسور: گاهی اوقات خطاهای سنسور ممکن است به دلیل وجود ذرات یا الکتریسیته ساکن روی سنسور باشد. با دقت و با استفاده از پارچه نرم و خشک، سطح سنسور را تمیز کنید.

3. راه‌اندازی مجدد یخچال: به مدت حدود 5 دقیقه، منبع برق یخچال را قطع کنید و سپس آن را مجدداً وصل کنید. این کار ممکن است باعث بازنشانی سیستم و رفع موقت خطاها شود.

4. تماس با خدمات پشتیبانی: اگر پس از انجام مراحل فوق خطای FS همچنان ادامه دارد، بهتر است با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.ما می‌توانیم راهنمایی دقیق‌تری در خصوص رفع خطا ارائه دهیم و در صورت لزوم، یک تکنسین مجاز را برای تعمیر به شما ارسال کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این توصیه‌ها به عنوان راهنمای عمومی عرضه شده‌اند و برای مشکلات خاص شما ممکن است نیاز به روش‌ها و اقدامات دیگری داشته باشید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی rS

کد خطای rS نشان‌دهنده وجود یک شورت یا قطع شدن ارتباط سنسور یخچال است.

رفع خطا یا ارور rS یخچال ساید بای ساید الجی

برای رفع خطا rS ، می‌توانید اقدامات زیر را امتحان کنید:

1. بررسی سیم‌کشی سنسور: ابتدا مطمئن شوید که سیم‌کشی سنسور یخچال به درستی متصل شده است و هیچ قطعی یا شورتی در اتصالات وجود ندارد. بررسی کنید که سیم‌کشی سنسور به طور صحیح به محل خود متصل شده باشد.

2. تمیز کردن سنسور: گاهی اوقات خطاهای سنسور ممکن است به دلیل وجود ذرات یا الکتریسیته ساکن روی سنسور باشد. با دقت و با استفاده از پارچه نرم و خشک، سطح سنسور را تمیز کنید.

3. راه‌اندازی مجدد یخچال: به مدت حدود 5 دقیقه، منبع برق یخچال را قطع کنید و سپس آن را مجدداً وصل کنید. این کار ممکن است باعث بازنشانی سیستم و رفع موقت خطاها شود.

4. تماس با خدمات پشتیبانی: اگر پس از انجام مراحل فوق خطای rS همچنان ادامه دارد، بهتر است با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.ما می‌توانیم راهنمایی دقیق‌تری در خصوص رفع خطا ارائه دهیم و در صورت لزوم، یک تکنسین مجاز را برای تعمیر به شما ارسال کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این توصیه‌ها به عنوان راهنمای عمومی عرضه شده‌اند و برای مشکلات خاص شما ممکن است نیاز به روش‌ها و اقدامات دیگری داشته باشید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی dS

کد خطای dS نشان‌دهنده وجود یک اتصال کوتاه یا قطع شدن ارتباط سنسور دیفراست یخچال است.

رفع خطا یا ارور dS یخچال ساید بای ساید الجی

برای رفع خطا dS ، می‌توانید اقدامات زیر را امتحان کنید:

این خطا در سه نسخه متفاوت براساس مدل یخچال ساید شما نمایش داده می‌شود:

–  ER dS – Fds – rds
– F dS: نشان‌دهنده مشکلی در سنسور دیفراست فریزر است.
– r dS: نشان‌دهنده مشکلی در سنسور دیفراست یخچال است.

تماس با خدمات پشتیبانی: بهتر است با نمایندگی یخچال ساید بای ساید الجی تماس بگیرید.ما می‌توانیم راهنمایی دقیق‌تری در خصوص رفع خطا ds ارائه دهیم و در صورت لزوم، یک تکنسین مجاز را برای تعمیر به شما ارسال کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این توصیه‌ها به عنوان راهنمای عمومی عرضه شده‌اند و برای مشکلات خاص شما ممکن است نیاز به روش‌ها و اقدامات دیگری داشته باشید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

خطا یا ارور یخچال ساید بای ساید الجی  

 

رفع خطا یا ارور     یخچال ساید بای ساید الجی

 

درصورت عدم  رفع عیب و نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص با ما تماس بگیرید.

تعویض موتور یخچال ساید بای ساید الجی

شارژ گاز یخچال ساید بای ساید الجی

نشت گاز یخچال ساید بای ساید الجی

فن یخچال ساید بای ساید الجی

قیمت فن یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید بای ساید الجی خنک نمیکند

قسمت یخچال ساید بای ساید الجی خنک نمیکند

مواد غذایی داخل یخچال ساید بای ساید الجی کپک میزند

مواد غذایی داخل یخچال ساید بای ساید الجی یخ میزند

مواد غذایی در فریزر ساید بای ساید الجی یخ نمیزند

یخ ساز ساید بای ساید الجی کار نمیکند

ابریز ساید بای ساید الجی کار نمیکند

نشت اب از ابریز ساید بای ساید الجی 

نشت اب از اب سردکن ساید بای ساید الجی 

بدنه یخچال ساید بای ساید الجی گرم است

محفظه شیشه ای داخل درب یخچال ساید بای ساید الجی

یخچال ساید بای ساید الجی صدا می دهد

پارگی نوار دور درب یخچال ساید بای ساید الجی

طبقات شیشه ای یخچال ساید بای ساید الجی

قفسه شیشه ای یخچال ساید بای ساید الجی

4.8/5 - (5 امتیاز)