فرم ثبت سفارش آنلاین ۲۴ ساعته

LG

نمایندگی یخچال فریزر الجی
یخچال فریزر الجی3
نمایندگی یخچال فریزر الجی

نمایندگی یخچال فریزر الجی

ما به عنوان قدیمی ترین و معتبر ترین نمایندگی یخچال فریزر الجی در تهران ، با بیش از 20 سال سابقه دراین حوزه ، کلیه خدمات تعمیرات را در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت در منزل برای شما انجام می دهیم. اگر به دنبال تعمیرات قطعات و محصولات یخچال و فریزر ال جی  می باشید می توانید از طریق شماره تلفن تماس نمایندگی یخچال فریزر الجی در شمال تهران ، جنوب تهران ، شرق تهران و غرب تهران ، موجود در وب سایت با ما تماس بگیرید  تا کارشناسان ما شما را به بهترین وجه و در کوتاه ترین زمان راهنمایی کنند .

دسته بندی خدمات

تعمیرات تخصصی قطعات یخچال و فریزر برند الجی LG

تعمیرات توسط تکنسین‌های با تجربه و آشنا به کار با کلیه تجهیزات و نیز ضمانت و گارانتی خدمات و قطعات انجام میگیرد . لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه میتوانید فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز تعمیر یخچال فریزر الجی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

چرا شرکت تعمیر فوری

ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیر انواع لوازم خانگی و کولرهای گازی در استان البرز سرعت در پاسخگویی، تخصص فنی، رضایت مشتری

شعبات نمایندگی ال جی

شعبات نمایندگی ال جی

 شمال: 02126121236

 غرب: 02144355988

 شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

 شمال: 02126121236

غرب: 02144355988

شرق: 02133825437

جنوب: 02166640966

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ال جی در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الجی 

برند الجی که از برندهای خارجی معروف در کشور ایران است با شعار معروف Life’s Good زندگی خوب است ، در سال های گذشته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم پیدا کرده است و بسیاری از مردم متقاضی خرید لوازم خانگی برند LG بوده و هستند. این موضوع سبب شده تا برخی از مردم به واسطه خرابی یخچال فریزر خانگی ال جی خودشان، نیاز به دریافت خدمات تخصصی برای یخچال و فریزر  الجی را داشته باشند.

نمایندگی یخچال و فریزر الجی در تهران با ارائه خدمات تخصصی و فوری در هفت روز هفته و 24 ساعته حتی ایام تعطیل به دلیل اهمیت یخچال فریزر در اشپزخانه و جلوگیری از فساد مواد غذایی، امکان تعمیر انواع یخچال فریزر الجی را فراهم می کند. دریافت خدمات تعمیر با خیالی آسوده از نمایندگی lg در استان تهران، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سال های سال از یخچال فریزر الجی خودتان استفاده کنید. و از زندگی لذت ببرید لطفا جهت در خواست تعمیرکار و تکنسین مربوطه فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن تماس  نمایندگی مجاز فریزر و یخچال ال جی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر خانگی الجی

نمایندگی فریزر خانگی ال جی

فریزر و یخچال الجی در اوج کیفیت قرار داشته و اعتماد کافی را بین مخاطبان ایجاد کرده اند. اما از آنجا که مشکل در کمین هر چیزی و هر کسی است، یخچال خانگی الجی هم گاهی به مشکل دچار می گردند. هیچ مشکلی بدون راه حل نبوده و نباید با کوچکترین مسئله، برچسب بد به روی محصول زد. بلکه باید گشت و راه حل مناسب را پیدا کرد. مثلا یکی از راه های عاقلانه، مراجعه به  مراکز معتبر نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر الجی lg است. نمایندگی، دارای اعتبار بیشتری نسبت به مراکز تعمیراتی متفرقه دیگر بوده و خدمات بهتر و گسترده تری را ارائه می نماید. در ادامه به چند مورد از مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال اشاره خواهیم کرد.

نمایندگی الجی تهران

خدمات بارز نمایندگی lg

خدمات بارز نمایندگی تعمیر یخچال  فریزر LG

اگر مایل به دریافت خدمات تعمیرات حرفه ای یخچال و فریزر ازنمایندگی lg  هستید؛ اگر دوست ندارید مشکل یخچال معیوب شما همچنان پا برجا بماند ، اگر میخواهید با یکبار مراجعه و ارایه خدمات مشکل خرابی یخچال فریزر lg شما رفع شود . باید به نمایندگی های مجاز و رسمی یخچال و فریزر الجی مراجعه کنید. تعمیر فوری نمایندگی یخچال فریزر الجی  با ارائه این خدمات، به همه ثابت کرده که بهترین گزینه برای انتخاب است:

یخچال الجی

1. تعمیرات تخصصی یخچال و فریزر خانگی lg
2. دریافت هزینه مصوب
3. تعمیرات یخچال در سریع ترین زمان ممکن
4. به کارگیری تکنسین ماهر و مجرب ومورد تایید مراجع ذی صلاح برای حضور درمنزل
5. مراجعه سریع و بدون تاخیر برای تعمیر یخچال و فریزر الجی
6. ارائه فاکتور رسمی پس از پایان کار
7. استفاده از قطعات اصلی و اورجینال برند ال جی و با کیفیت
8. تعمیر قطعه معیوب، نه تعویض !!!!
9. سرویس کامل یخچال و فریزر به منظور پیشگیری از خرابی وکاهش هزینه ها
10. رعایت حقوق مشتریان

تخصص تکنسین ها در تعمیرات یخچال و فریزرهای ال جی

تخصص تکنسین تعمیرات الجی در تعمیرات لوازم خانگی

متاسفانه دیده شده است که برخی از مردم برای کاهش هزینه های تعمیر خودشان، اقدام به دریافت خدمات تعمیرات یخچال  الجی از مجموعه های غیر معتبر می کنند و نه تنها نمی توانند هزینه های خودشان را کاهش دهند، بلکه به دلیل عدم تخصص کافی و خرابی مجدد یخچال و فریزر ، متحمل هزینه بیشتری می شوند. تخصص تکنسین ها برای تعمیر یخچال ال جی بسیار حائز اهمیت است. به ویژه اگر نیاز به تعمیر قطعات یخچال و یا تعویض قطعات فریزر به صورت تخصصی باشد.

تکنسین های متخصص در نمایندگی ال جی در تهران، امکان عیب یابی اولیه انواع لوازم خانگی را فراهم می کنند. پس از بررسی دقیق لوازم خانگی و عیب یابی آن ها، تعمیرات لوازم خانگی برند LG با دقت زیادی انجام می شود تا مشکل  به صورت تخصصی و کاملا اصولی حل شود. در این صورت احتمال خرابی مجدد کاهش پیدا می کند.

تعمیرات یخچال فریزر ال جی در منزل

حمل و نقل لوازم خانگی ال جی به مراکز تعمیرات کار ساده ای نیست. به ویژه اگر نیاز به تعمیر یخچال فریزرالجی ، ماشین لباسشویی و لوازم خانگی بزرگ باشد. در این زمان بهترین راهکار، دریافت خدمات تعمیر  LG در منزل است. عیب یابی اولیه برای تعمیر یخچال وفریزرlg در منزل به صورت تخصصی انجام می شود تا ابتدا دلیل بروز مشکل مشخص شود.

در صورتی که امکان تعمیر یخچال در منزل وجود داشته باشد، مراحل مربوط به تعمیرات در منزل انجام می شود. اما در صورتی که نیاز به تعمیرموتور یخچال و فریزر الجی یا تعمیر یخ ساز الجی و یا تعمیر برد یخچال فریزر الجی و یا بخشی از یخچال در کارگاه باشد، فقط آن بخش از وسیله به مکان مورد نظر منتقل می گردد تا پس از انجام مراحل تعمیرات، مجددا مراحل نصب قطعه مورد نظر انجام شود.لطفا جهت در خواست تعمیر در منزل و اعزام  تکنسین مربوطه  فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود . و یا با شماره تلفن نمایندگی یخچال فریزر الجی در تهران ، تماس گرفته تا کارشناسان ما در سریعترین زمان نسبت به اعزام تکنسین های باتجربه اقدام نمایند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر

خرابی و ایرادات رایج یخچال فریزر الجی

علل اصلی آسیب یخچال و فریزر الجی

 تقریباً 97 درصد خانه‌های ایرانی  دارای یخچال هستند که آن را به متداول‌ترین لوازم خانگی  در این کشور تبدیل می‌کند. علاوه بر این، 23 درصد از خانه های ایرانی دارای دو یا چند یخچال هستند. جای تعجب نیست که یخچال‌ها رایج‌ترین وسیله‌ خانگی هستند. در حالی که میانگین طول عمر یک یخچال استاندارد و سایز کامل  برند الجی LG حدود 17 سال است، حوادث یک باره و غیره پیش بینی و یا عدم نگهداری می تواند طول عمر آنها را به شدت کاهش دهد.  در تحقیقات مستقل واحد R&D شرکت تعمیر فوری دو دلیل اصلی آسیب در یخچال فریزرال جی،افزایش ولتاژ برق شهر  و فرسودگی ناشی از اصطهلاک و طول عمر بالای دستگاه است.

مراحل تعمیر یخچال فریزر الجی

مراحل تعمیر لوازم خانگی الجی

  • عیب یابی اولیه: در ابتدا برای تعمیر لوازم خانگی ال جی در تعمیر فوری، مرحله عیب یابی اولیه انجام می شود. با توجه به مشکل لوازم خانگی و بررسی های فنی، دلیل بروز خرابی تشخیص داده می شود.
  • تشخیص مشکل وسیله و اعلام هزینه تعمیر: پس از تشخیص مشکل لوازم خانگی lg، یک هزینه تقریبی و حدودی به مشتری داده می شود. در صورتی که مشتری مشکلی با پرداخت هزینه نداشته باشد، مراحل تعمیر آغاز خواهد شد.
  • تهیه قطعات مورد نیاز یا تعمیر آن ها: قطعات مورد نیاز برای تعمیر لوازم خانگی الجی تهیه می شوند و یا در صورت نیاز تعمیر خواهند شد.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر فوری

مزایای خدمات الجی تعمیر فوری

در سال های اخیر شرکت های مختلفی در حوزه خدمات تعمیر لوازم خانگی الجی در تهران شروع به کار کرده اند. اما ارائه خدمات تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن، کار هر کدام از این شرکت ها نیست. تعمیر فوری به عنوان نمایندگی الجی در تهران، خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می کند. این خدمات کاملا اصولی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه خواهند شد. بنابراین ، با دریافت خدمات از تعمیر فوری، مشکل هر یک از انواع لوازم خانگی ال جی را برطرف کرد و مجددا از این وسایل استفاده نمود.

مرکز تعمیرات لوازم ال جی

مراکز تعمیر الجی LG

تعمیرات لوازم خانگی LG باید به صورت تخصصی و اصولی انجام شود. هر فرد تعمیرکاری تخصص کافی روی سیستم ها و آپشن های لوازم خانگی ال جی را  ندارد. به همین خاطر، باید این کار توسط افراد متخصص و در مراکز معتبر انجام شود. نمایندگی تعمیرات  ال جی در تهران ، امکان تعمیر انواع لوازم خانگی الجی را به صورت تخصصی و در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم می کند.

انواع لوازم خانگی lg از جمله ماشین لباسشویی ال جی، جارو برقی ال جی، کولر گازی ال جی و … ممکن است پس از گذشت چند سال کارکرد دچار خرابی لوازم مصرفی شوند. مرکز تعمیر لوازم خانگی ال جی با داشتن نیروهای متخصص، امکان تعمیر انواع این لوازم خانگی را به صورت تخصصی فراهم می کند. فقط کافیست که با کارشناسان تعمیر فوری در ارتباط باشید تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

تعمیر لوازم خانگی الجی

هزینه ی تعمیرات لوازم خانگی ال جی

دستمزد و هزینه تعمیر محصولات خانگی الجی

دستمزد تعمیرات لوازم خانگی الجی در تهران، وابسته به عوامل مختلفی است و این موضوع ایجاب می کند که قبل از انجام مراحل تعمیر، در مورد قیمت و هزینه تعمیر لوازم خانگی LG اطلاعات کسب کنید. در مجموعه تعمیر فوری، خدمات تعمیر لوازم خانگی lg با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت به مشتریان ارائه می شوند. البته در صورتی که نیاز به تعویض قطعات لوازم خانگی ال جی باشد، احتمال اینکه هزینه تعمیر بالاتر باشد ، وجود خواهد داشت. در این صورت تکنسین های تعمیر این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت تا در صورت تایید، مراحل تعمیر انجام شود. لطفا برای اطلاع از هزینه های تعمیر و تعویض قطعات الجی باکارشناسان ما تماس بگیرید و یا از طریق تکمیل فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته با ما در ارتباط باشید.

بسیاری از افراد، به محض ارتباط به نمایندگی، درخواست اطلاع از هزینه ی تعمیرات یخچال فریزرالجی را دارند!!! اطلاع از هزینه تعمیرات باعث می شود تا بتوانند تصمیمات بهتری اتخاذ کرده و بودجه خود را با هزینه تطبیق دهند. آنچه که باید بگوییم، این است که هزینه تعمیرات یخچال وفریزرالجی ، تحت تاثیر پارامترهای مختلف قرار دارد که عبارتند از:

1-قدمت و عمر لوازم خانگی

لوازم خانگی قدیمی در مقایسه با لوازم خانگی جدید الجی ، هزینه متمایزی دارند. ممکن است قطعه مربوط به این لوازم به راحتی در بازار پیدا نشود و همین کمیاب بودن، منجر به افزایش قیمت و در نتیجه افزایش هزینه نهایی تعمیرات شود. ولی قطعات مربوط به لوازم خانگی جدید LG ، راحت تر پیدا شده و این موضوع در هزینه، موثر خواهد بود.

2-اندازه و ابعاد لوازم خانگی

مسلما هر چقدر اندازه و ابعاد لوازم خانگی بزرگتر باشد، هزینه تعمیرات لوازم خانگی هم بیشتر خواهد بود. چرا؟ چون قطعات بیشتری در این لوازم به کار رفته اند.

3-نوع مشکل و نقص
مشکلاتی که نیاز به بررسی و تعمیر سطحی دارند، هزینه تعمیراتی کمتری را در پی خواهند داشت. ولی اگر مشکل عمیق تر باشد؛ منجر به افزایش هزینه می شود.

4-نوع قطعات تعویضی

بسته به درخواست برخی از افراد، نمایندگان از قطعات کپی و غیر اصل برای تعویض استفاده می کنند. این قطعات، قیمت ارزان تری داشته و باعث افت هزینه تعمیرات لوازم خانگی ال جی می شوند. اما اگر قطعات به کار رفته اصل باشند، بی شک باعث افزایش هزینه خواهند شد.

5-میزان سختی کار

گاهی سختی کار برای تعمیر لوازم خانگی، شدت یافته و این امر نیز در افزایش هزینه، دخیل خواهد بود.

خدمات تعمیر نمایندگی یخجال فریزر الجی

خدمات تعمیر در نمایندگی یخچال فریزر الجی تهران

آیا به دنبال دریافت خدمات تعمیر ، نمایندگی یخچال فریزر الجی در تهران می گردید؛ ولی نمی دانید به کجا باید مراجعه کنید؟ نگران نباشید ما اینجا در تعمیر فوری  کنار شما هستیم تا هر نوع تعمیرات لوازم خانگی الجی را در کوتاه ترین زمان برایتان انجام دهیم. فعالیت اصلی ما، تعمیرات تخصصی انواع لوازم برقی منزل و آشپزخانه الجی در منزل شما است.
پس اگر فرصتی برای مراجعه حضوری ندارید و یا امکان حمل و جابجایی لوازم خانگی برای تعمیر را ندارید، روی ما حساب کنید. ما با ارائه خدمات در محل، کارتان را آسان کرده و از این طریق به حفظ سلامت لوازم خانه و اشپزخانه شما کمک خواهیم کرد. ضمن اینکه دیگر نیاز به صرف هزینه بابت کرایه  حمل بار نبوده و در هزینه های تعمیر شما ، صرف جویی خواهد شد.

تماس با نمایندگی یخچال فریزر الجی

تماس با نمایندگی یخچال فریزر الجی تهران

نمایندگی ال جی تعمیر فوری  در  تمامی نقاط استان تهران از جمله شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران و جنوب تهران را پوشش می دهد . بنابراین ، تمامی ساکنان و همشهریان  عزیز تهران می توانند برای دریافت خدمات تعمیر یخچال فریزر الجی در تهران ، با مجموعه تعمیر فوری در ارتباط باشند . برای تماس با نمایندگی ال جی در تهران ، کافیست با شماره تلفن های موجود در سایت تلفن ثابت و یا همراه با ما در تماس باشید . در نظر داشته باشید که شماره تماس نمایندگی الجی برای هر یک از بخش های تهران متفاوت است . بنابراین ، بر اساس محدوده مورد نظر خود اقدام به تماس با نمایندگی ال جی نمایید .

با تماس با نمایندگی ال جی در تهران در زمینه تعمیرات و هزینه هایی که احتمالا پیش روی شما خواهند بود ، اطلاعات بیشتری کسب می کنید . بنابراین، اگر به دنبال دریافت خدمات از نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی هستید ، کافیست که با کارشناسان تعمیر فوری در ارتباط باشید . و یا از طریق ثبت مشخصات در فرم ثبت سفارش انلاین 24 ساعته در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس خواهند  گرفت .

کد خطاهای یخچال فریزر ال جی

رایج ترین خطاهای یخچال و فریزر الجی با “E” ، “ER” و یا “r”  شروع می شوند 

لیست کدهای خطا یخچال و فریزر ال جی  

کدهای خطا سیگنال هایی از دستگاه شما هستند که به توجه شما نیاز دارد،  این کدها در یخچال های جدید به صورت حروف در صفحه نمایشگر دیجیتال  و یا به صورت روشن شدن یک چراغ سبز درکنار یک عدد در صفحه نمایش یخچال های قدیمی شما نمایش داده می شوند. خطا ممکن است در برخی از واحدها بسته به مدل متفاوت نمایش داده شود. رایج ترین خطاها با “ER”، “E” یا “r” شروع می شوند.

باید توجه داشت این کد خطاها به صورت کلی ایرادات را مشخص میکنند و برای بررسی دقیق و تعمیر یخچال فریزر الجی احتیاج به کمک گرفتن از تکنسین های متخصص میباشد.کدهای خطا به دو قسمت کد خطاهای دیجیتالی یخچال فریزر الجی و کدخطاهای انالوگ یا عددی تقسیم میشوند. برای اطلاعات بیشتر درباره ارورها و یا کد خطاهای نمایش داده شده روی دستگاه شما با نمایندگی یخچال فریزر الجی تماسی حاصل نمایید

کد خطا error rte
کد خطا error rse
کد خطا error rs
کد خطا error r
کد خطا error e8
error 0
error h
error fue
error fs
error fse
error ffe
error fdh
error f
errorr e6
error e1
error ers
error efs
error ff
error ecf
erro o
error dsf
error d
error co
error cfe
error eff
error e2
error fds
error rt
error c
error dhf
کد خطا error ode
error eco
error e5
error C
کد خطا error ode
کد خطا error rte
کد خطا error rse
کد خطا error rs
کد خطا error r
کد خطا error e8
error 0
error h
error fue
error fs
error fse
error ffe
error fdh
error f
errorr e6
error e1
error ers
error efs
error ff
error ecf
erro o
error dsf
error d
error co
error cfe
error eff
error e2
error fds
error rt
error c
error dhf
کد خطا error ode
error eco
error e5
error C
کد خطا error ode

خطا یا ارور FS E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور FS E در یخچال فریزر ال جی lg مربوط به سنسور فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام FS E در یخچال و فریزر الجی ایراد در سنسور فریزر، اتصالات ، برد و … می باشد.
هنگامی که ارور FS E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E FF در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور E FF در یخچال فریزر ال جی lg مربوط به فن فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام E FF در یخچال و فریزر ایراد در فن اوپراتور، موتور فن ، اتصالات و … می باشد.
هنگامی که ارور E FF روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور F dH در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور F dH در یخچال فریزر الجی lg  مربوط  به المنت  دیفراست  اواپراتور (برفک زدایی) فریزر می باشد.

هنگامی که ارور F dH روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور CO E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور CO E در یخچال فریزر  الجی lg مربوط  به قطع شدن ارتباط بین برد مین و برد دیسپلی می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام CO E در یخچال و فریزر ال جی  LG ایراد در اتصالات، سیم کشی داخلی از برد دستگاه تا قطعات داخلی  ، برد و … می باشد.
هنگامی که ارور CO E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور CO در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور CO در یخچال فریزر  الجی lg مربوط  به قطع شدن ارتباط بین برد مین و برد دیسپلی می باشد

علت بروز ارور یا پیغام CO در یخچال و فریزر ال جی LG ایراد در اتصالات، سیم کشی ، برد و … می باشد.
هنگامی که ارور CO روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور FU E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور FU E در یخچال فریزر ال جی lg مربوط به عدم کارکرد صحیح کمپرسور یا موتور یخچال می باشد .

علت بروز ارور یا پیغام FU E در یخچال و فریزر ال جی ایراد در عملکرد صحیح موتور یخچال فریزر و یا ازکار افتادن یا سوختن موتور یخچال فریزر میباشد. که نیاز به تست موتور دارد

هنگامی که ارور FU E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ،برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور CF E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور CF E در یخچال فریزر ال جی lg مربوط به فن کندانسور می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام CF E در یخچال و فریزر ایراد در فن کندانسور ، موتور فن ، اتصالات  سوکت سیم فن و … می باشد

هنگامی که ارور CF E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور FF در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور FF در یخچال فریزر الجی lg مربوط به فن فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام FF در یخچال و فریزر ال جی  ایراد در فن اوپراتور، موتور فن ، اتصالات و … می باشد.
هنگامی که ارور FF روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی های بیشتر از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور FF E در یخچال  فریزر الجی

کد خطا یا ارور FF E در یخچال فریزر الجی lg مربوط به فن فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام FF E در یخچال و فریزر ال جی  lg ایراد در فن اوپراتور، موتور فن ، اتصالات سوکت سیم فن و … می باشد.

هنگامی که ارور FF E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور dH F در یخچال فریزر الجی 

کد خطا یا ارور dH F در یخچال فریزر الجی lg مربوط  به هیتر دیفراست (برفک زدایی) فریزر می باشد.

هنگامی که ارور dH F روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور rt در یخچال و فریزر الجی

کد خطا یا ارور rt در یخچال و فریزر الجی lg  مربوط  به سنسور دمایی  می باشد.

هنگامی که ارور rt روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور rt E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور rt E در یخچال فریزر الجی lg  مربوط  به سنسور دمایی  می باشد.

هنگامی که ارور rt E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور dS F در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور dS F در یخچال فریزر الجی lg مربوط به سنسور دیفراست (برفک زدایی) فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام dS F در یخچال و فریزر LG ایراد در سنسور دیفراست، اتصالات  و … می باشد.
هنگامی که ارور dS F روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور rS در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور rS در یخچال  فریزر الجی مربوط به سنسور یخچال می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام rS  در یخچال و فریزر ال جی lg ایراد در سنسور یخچال، اتصالات ، برد  و … می باشد.
هنگامی که ارور rS  روی نمایشگر یخچال و فریزر الجی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور rS E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور rS E در یخچال فریزر الجی lg مربوط به سنسور یخچال می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام rS E  در یخچال و فریزر ایراد در سنسور یخچال، اتصالات ، برد  و … می باشد.
هنگامی که ارور rS E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور FS در یخچال  فریزر الجی

کد خطا یا ارور FS در یخچال فریزر الجی LG مربوط به سنسور فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام FS در یخچال و فریزر ال جی ایراد در سنسور فریزر، اتصالات ، برد  و … می باشد.
زمانی که ارور FS روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی از طرف تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E CF در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور E CF در یخچال فریزر الجی lg مربوط به فن کندانسور می باشد.

هنگامی که ارور E CF روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG  نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور Od E در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور Od E در یخچال فریزر الجی lg مربوط  به ایراد در WiFi یخچال می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام Od E در یخچال و فریزر ایرادات برد WiFi ، سیم کشی و … می باشد
هنگامی که ارور Od E روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E FS در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور  E FS در یخچال فریزر الجی lg مربوط به سنسور فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام E FS در یخچال و فریزر ایراد در سنسور فریزر، اتصالات ، برد  و … می باشد.
هنگامی که ارور E FS روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E rS در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور  E rS  در یخچال فریزر الجی lg مربوط به سنسور یخچال می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام E rS  در یخچال و فریزر ایراد در سنسور یخچال، اتصالات ، برد  و … می باشد.
هنگامی که ارور E rS روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور F dS در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور F dS در یخچال فریزر الجی lg مربوط به سنسور دیفراست (برفک زدایی) فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام F dS در یخچال و فریزر ایراد در سنسور دیفراست، اتصالات  و … می باشد.
هنگامی که ارور F dS روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E CO در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور E CO در یخچال فریزر  الجی lg مربوط  به قطع شدن ارتباط بین برد مین و برد دیسپلی می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام E CO در یخچال و فریزر ایراد در اتصالات، سیم کشی ، برد و … می باشد.
هنگامی که ارور E CO روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E1 در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور E1 در یخچال فریزر الجی lg مربوط به سنسور فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام  E1 در یخچال و فریزر  ایراد در سنسور فریزر، اتصالات ، برد  و … می باشد.
هنگامی که ارور  E1 روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور o در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور o در یخچال فریزر ال جی lg مربوط به ایراد در WiFi یخچال می‌باشد.

علت بروز ارور یا پیغام o در یخچال و فریزر ایرادات برد WiFi ،سیم کشی و … می‌باشد
هنگامی که ارور o روی نمایشگر  یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E2 در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور  E2 در یخچال فریزر الجی lg مربوط به ایراد در  سنسور یخچال می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام  E2 در یخچال و فریزر ایراد در سنسور یخچال، اتصالات ، برد  و … می باشد.
هنگامی که ارور  E2 روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E5 در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور  E5 در یخچال فریزر الجی lg  مربوط  به سنسور دیفراست (برفک زدایی) می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام E5 در یخچال و فریزر ایراد در سنسور دیفراست ، اتصالات و … می باشد.
هنگامی که ارور E5 روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی  LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E6 در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور E6 در یخچال فریزر الجی lg مربوط  به یکی از قطعات مجموعه  دیفراست  (برفک زدایی)  می باشد.

هنگامی که ارور E6 روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E7 در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور E7 در یخچال فریزر ال جی مربوط به فن فریزر می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام E7 در یخچال و فریزر ایراد در فن اوپراتور، موتور فن ، اتصالات و … می باشد.
هنگامی که ارور E7 روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور E8 در یخچال فریزر الجی

کد خطا یا ارور  E8 در یخچال فریزر الجی lg مربوط به فن کندانسور می باشد.

علت بروز یا پیغام E8  در یخچال و فریزر ال جی LG ایرادات مربوط به موتور فن کندانسور ، یاتاقان ها و غیره …. می باشد . هنگامی که ارور E8 روی نمایشگر یخچال و فریزر ال جی نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور کد یا خطا در یخچال فریزر دوقلو الجی

لیست کد خطا یا ارور یخچال فریزر دوقلوی الجی

ارور O در یخچال دوقلو الجی

ارور یا کد خطا O در یخچال دوقلو الجی lg مربوط  به ایراد در WiFi یخچال می باشد.

علت بروز ارور یا پیغام O در یخچال دوقلو ایرادات برد WiFi ، سیم کشی و … می باشد
هنگامی که ارور O روی نمایشگر یخچال دوقلو ال جی LG نمایان می شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور r در یخچال فریزر دوقلو  الجی

ارور یا کد خطا r در یخچال فریزر دوقلو الجی lg مربوط به سنسور یخچال می‌باشد.

  • علت بروز ارور یا پیغام r در یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو ایراد در سنسور یخچال، اتصالات ، برد و … می‌باشد.

هنگامی که ارور r روی نمایشگر یخچال و فریزر- یخچال دوقلو ال جی LG نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور F در یخچال فریزر دوقلو الجی

ارور یا کد خطا F در یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو الجی lg مربوط به فن فریزر می‌باشد.

علت بروز ارور یا پیغام F در یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو ایراد در فن اوپراتور، موتور فن، اتصالات و … می‌باشد.
هنگامی که ارور F روی نمایشگر یخچال فریزر – یخچال دوقلو ال جی LG نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور d در یخچال فریزر دوقلو الجی

ارور یا کد خطا d در یخچال فریزر یا دریخچال دوقلو الجی lg مربوط به سنسور دیفراست (برفک زدایی)  می‌باشد.

علت بروز ارور یا پیغام d در یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو ایراد در سنسور دیفراست، اتصالات و … می‌باشد.
هنگامی که ارور d روی نمایشگر یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو الجی LG نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور C در یخچال فریزر دوقلو الجی

کد خطا یا ارور  C در یخچال فریزر یا یخچال دوقلو الجی lg مربوط به فن کندانسور می‌باشد.

هنگامی که ارور C روی نمایشگر یخچال و فریزر – یخچال دوقلو الجی LG نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور H در یخچال فریزر  دوقلو الجی

کد خطا یا ارور  H در یخچال و فریزر الجی lg مربوط  به هیتر دیفراست (برفک زدایی) فریزر می‌باشد.

هنگامی که ارور H روی نمایشگر یخچال فریزر ال جی نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

ارور c در یخچال فریزر دوقلو الجی

کد خطا یا ارور  c در یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو الجی lg مربوط به قطع شدن ارتباط بین برد اصلی و بردصفحه نمایش  می‌باشد.

علت بروز ارور یا پیغام c در یخچال فریزریا در یخچال دوقلو ایراد در اتصالات، سیم کشی، برد و … می‌باشد.
هنگامی که ارور c روی نمایشگر یخچال فریزر یا در یخچال دوقلو ال جی  LG نمایان می‌شود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین هایمتخصص ما می باشد.

صفحه نمایش یخچال های قدیمی
در یخچال فریزرهای قدیمی الجی کدهای خطا یا ارور های خطا در صفحه نمایش یخچال فریزر به صورت روشن شدن یک چراغ پشت یک عدد نشان داده میشود . معمولا صفحه نمایش یخچال های قدیمی به دوبخش نمایش دمای یخچال و نمایش دمای فریزر تقسیم میشوند ، هر بخش شامل اعداد یک تا هفت میباشد که روشن شدن هرکدام به معنی خطا در یک بخش یخچال فریزر میباشد. برای اطلاغ بیشتر از موارد خطا و مشاوره درباره مشکلات پیش رو ، با نمایندگی یخچال فریزر الجی درتماس باشید

ارور کدهای عددی یا خطا های عددی در یخچال فریزر های قدیمی الجی

اررو روشن شدن اعداد  دو تا هفت در قسمت نمایش دمای فریزر قدیمی الجی

ارور یا کد خطا روشن شدن اعدا 2 تا 7 روی صفحه نمایش بخش دمای فریزر ،یخچال فریزر قدیمی  الجی lg مربوط به سنسور فریزر میباشد .

علت بروز ارور یا روشن شدن اعداد دو تا هفت در یخچال فریزر قدیمی ال جی  ایراد از قطع یا اتصال کوتاه شدن سیم های سنسور فریزر، اتصالات و … می‌باشد.

هنگامی که ارور روشن شدن اعداد دو تا هفت روی صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی LG نمایان میشود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

اررو روشن شدن اعداد  یک و سه و چهار و پنج و شش و هفت در بخش نمایش دمای فریزر قدیمی الجی

ارور یا کد خطا روشن شدن اعداد 1- 3 – 4 – 5 – 6 – 7 روی صفحه نمایش بخش دمای فریزر ،یخچال فریزر قدیمی  الجی lg مربوط به سنسور یخچال میباشد . 

علت بروز ارور یا روشن شدن اعداد دو تا هفت در یخچال فریزر قدیمی ال جی  ایراد از قطع یا اتصال کوتاه شدن سیم های سنسور یخچال ، اتصالات و … می‌باشد.

هنگامی که ارور روشن شدن اعداد یک و سه و چهار و پنج و شش و هفت روی صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی LG نمایان میشود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

اررو روشن شدن اعداد  یک و دو و چهار و پنج و شش و هفت در بخش نمایش دمای فریزر قدیمی الجی

ارور یا کد خطا روشن شدن اعدا 1 – 2 – 4 – 5 – 6 – 7 روی صفحه نمایش بخش دمای فریزر ،یخچال فریزر قدیمی  الجی lg مربوط به سنسور دیفراست یا برفک زدایی  میباشد 

علت بروز ارور یا روشن شدن اعداد دو تا هفت در یخچال فریزر قدیمی ال جی  ایراد از قطع یا اتصال کوتاه شدن سیم های سنسور دیفراست ، اتصالات و … می‌باشد.

هنگامی که ارور روشن شدن اعداد یک و دو و چهار و پنج و شش و هفت روی صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی LG نمایان میشود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

اررو روشن شدن اعداد پنج و شش و هفت در بخش نمایش دمای فریزر قدیمی الجی

ارور یا کد خطا روشن شدن اعداد 5 – 6 – 7 روی صفحه نمایش ، بخش دمای فریزر ،یخچال فریزر قدیمی  الجی lg مربوط به دیفراست ناقص  یا برفک زدایی  میباشد 

علت بروز ارور یا روشن شدن اعداد پنج و شش و هفت در یخچال فریزر قدیمی ال جی  ایراد از قطع شدن المنت دیفراست خراب شدن ترمو فیوز و یا قطع دشن اتصالات میباشد .

هنگامی که ارور روشن شدن اعداد یک و دو و چهار و پنج و شش و هفت روی صفحه نمایش یخچال فریزر ال جی LG نمایان میشود ، برای رفع عیب و تعمیرات نیاز به ارتباط با کارشناسان ما و بررسی بیشتر توسط تکنسین های متخصص ما می باشد.

امتیاز